Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Weganie uprawiają seks dwa razy częściej niż osoby jedzące mięso

Badania pokazują, że weganie mają nienasycony apetyt na seks i są mistrzami uwodzenia.
.get_the_title().

W badaniu przeprowadzonym przez brytyjski portal randkowy IllicitEncounters.com wzięło udział 1000 uczestników. 500 z nich to weganie, a druga połowa nigdy nie odmawia sobie mięsa. Zebrane dane wykazały, że 57 proc. wegan przyznaje się do seksu cztery razy w tygodniu, a tylko połowa uczestników, którzy jedzą mięso, stwierdziła, że ​​uprawia seks dwa razy w tygodniu.

Co więcej, 92 proc. wegan określiło swoje życie miłosne jako „wspaniałe”, z czego ponad połowa (58 proc.) twierdzi, że „zawsze” ma ochotę na seks.

W przypadku osób jedzących mięso był to spadek odpowiednio do 79 i 35 proc.

źródło: unsplash

Badanie wykazało także, że weganie są bardziej odważni. 2/3 z nich przyznało, że jest gotowe do eksperymentowania w sypialni, podczas gdy ponad połowa zjadaczy mięsa podała, że bywa trochę powściągliwa w łóżku.

Wygląda na to, że weganie są mistrzami uwodzenia. Nasze statystyki nie kłamią, a weganie częściej jedzą potrawy bogate w afrodyzjaki, takie jak żeń-szeń czy anyż – powiedziała Jessica Leoni rzeczniczka prasowa Illicit Encounters.

źródło: unsplash

Eksperyment medyczny przeprowadzony w ubiegłym roku sugerował, że mężczyźni na diecie wegańskiej mogą być lepszymi kochankami, a jeden posiłek bezmięsny może poprawić ich wyniki w sypialni.

Natomiast w dokumencie „The Game Changer” przedstawiono eksperyment prowadzony przez amerykańskiego urologa, dra Aarona Spitza, w którym mierzono męskość trzech sportowców płci męskiej po różnych posiłkach. Mężczyźni jednego wieczoru dostali burrito z wołowiną, a następnego dnia burrito z warzywami, soją i białkiem grochu. Po posiłku bezmięsnym podniecenie seksualne mężczyzn trwało trzy do czterech razy dłużej w ciągu nocy.

Tekst: Marta Mankiewicz

SURPRISE