Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wielki finał „In the House by Desperados” podbił imprezową Warszawę!

Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. Zobaczcie relację z największej sylwestrowej domówki w Polsce.
.get_the_title().

W Sylwestrową noc w Warszawie odbył się finał najbardziej oryginalnego konceptu imprezowego roku, podczas którego cztery imprezowe składy zmierzyły się w ostatecznym pojedynku na najlepszą domówkę w kraju.

To były cztery szalone imprezy nie do podrobienia, a wszystko z gościnnym udziałem gwiazd światowej sceny elektronicznej: Jonasa Rathsmana, Butcha, Benjamina Damage’a i Matthew Dekay’a.

Na prawdopodobnie największej domówce w Polsce Nowy Rok powitało wspólnie kilkaset osób. A wszystko w Małej Warszawie po praskiej stronie Wisły – stołecznej miejscówce, która na tę jedną noc stała się epicentrum imprez w stylu DIY.

Warszawski finał „in the House by Desperados” był kulminacją nowatorskiego projektu, w którym Desperados jako pierwsza marka w Polsce organizację imprezy oddał całkowicie w ręce młodych ludzi. A ci spisali się naprawdę epicko!

Najpierw w czterech miastach w oddanych na ich potrzeby kamienicach zorganizowali szesnaście odjechanych domówek.

Na zakończenie zorganizowali cztery różne imprezy w jednym miejscu w najbardziej imprezową noc roku – Sylwestra.

Ostateczna rozgrywka stała się udziałem zwycięzców eliminacji. O epicką nagrodę – apartament do mieszkania i imprezowania na cały 2019 rok – konkurowały składy Summer Crew (Gdańsk), Projekt012 (Kraków), Castle Rave – Attic Spirits (Warszawa) i The Bicycle Crew (Wrocław).

Sylwestrowa noc w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14 okazała się epicentrum imprezowej kreatywności i najlepszych muzycznych wibracji. Skład z Gdańska przeniósł nas wprost do fabuły „50 twarzy Greya”, a Wrocław zapełnił parkiet pachnący świeżymi choinkami. Na domówce ekipy z Krakowa panował klimat vintage, a stołeczny skład zaserwował nam niebanalny miks muzycznych doznań w naprawdę klimatycznej scenerii.

Sylwestrowego klimatu dopełnili goście – w maskach, przebraniach i fantazyjnych kreacjach – wśród nich znaleźli się Karolina Gilon i Dwa Sławy.

Influencerzy zaliczyli wszystkie domówki w projekcie „In the House by Desperados” i zgodnie przyznają, że takiej dawki imprezowej kreatywności jeszcze nie widzieli.

Wybór zwycięskiej ekipy należał oczywiście do imprezowiczów. To oni poprzez dedykowaną aplikację wskazali w głosowaniu skład Castle Rave – Attic Spirits. Warszawska ekipa została bezapelacyjnym mistrzem domówek „In the House by Desperados”.

Desperados pomoże zrealizować najbardziej kreatywne domówkowe pomysły! Kreatywne zrzutki już ruszyły, a gospodarze najlepszych domówkowych projektów mają 3 tygodnie na zachęcenie crowdfundingowej społeczności do wsparcia właśnie ich Domówki DIY! Desperados dorzuca 50 złotych do 30 pierwszych wpłat równych 50 złotych, a każdy z organizatorów może liczyć na gadżety dla wszystkich wspierających ich imprezową wenę na wspieram.to/desperados!

SURPRISE