Wielki finał „In the House by Desperados” podbił imprezową Warszawę!

Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. Zobaczcie relację z największej sylwestrowej domówki w Polsce.
.get_the_title().

W Sylwestrową noc w Warszawie odbył się finał najbardziej oryginalnego konceptu imprezowego roku, podczas którego cztery imprezowe składy zmierzyły się w ostatecznym pojedynku na najlepszą domówkę w kraju.

To były cztery szalone imprezy nie do podrobienia, a wszystko z gościnnym udziałem gwiazd światowej sceny elektronicznej: Jonasa Rathsmana, Butcha, Benjamina Damage’a i Matthew Dekay’a.

Na prawdopodobnie największej domówce w Polsce Nowy Rok powitało wspólnie kilkaset osób. A wszystko w Małej Warszawie po praskiej stronie Wisły – stołecznej miejscówce, która na tę jedną noc stała się epicentrum imprez w stylu DIY.

Warszawski finał „in the House by Desperados” był kulminacją nowatorskiego projektu, w którym Desperados jako pierwsza marka w Polsce organizację imprezy oddał całkowicie w ręce młodych ludzi. A ci spisali się naprawdę epicko!

Najpierw w czterech miastach w oddanych na ich potrzeby kamienicach zorganizowali szesnaście odjechanych domówek.

Na zakończenie zorganizowali cztery różne imprezy w jednym miejscu w najbardziej imprezową noc roku – Sylwestra.

Ostateczna rozgrywka stała się udziałem zwycięzców eliminacji. O epicką nagrodę – apartament do mieszkania i imprezowania na cały 2019 rok – konkurowały składy Summer Crew (Gdańsk), Projekt012 (Kraków), Castle Rave – Attic Spirits (Warszawa) i The Bicycle Crew (Wrocław).

Sylwestrowa noc w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14 okazała się epicentrum imprezowej kreatywności i najlepszych muzycznych wibracji. Skład z Gdańska przeniósł nas wprost do fabuły „50 twarzy Greya”, a Wrocław zapełnił parkiet pachnący świeżymi choinkami. Na domówce ekipy z Krakowa panował klimat vintage, a stołeczny skład zaserwował nam niebanalny miks muzycznych doznań w naprawdę klimatycznej scenerii.

Sylwestrowego klimatu dopełnili goście – w maskach, przebraniach i fantazyjnych kreacjach – wśród nich znaleźli się Karolina Gilon i Dwa Sławy.

Influencerzy zaliczyli wszystkie domówki w projekcie „In the House by Desperados” i zgodnie przyznają, że takiej dawki imprezowej kreatywności jeszcze nie widzieli.

Wybór zwycięskiej ekipy należał oczywiście do imprezowiczów. To oni poprzez dedykowaną aplikację wskazali w głosowaniu skład Castle Rave – Attic Spirits. Warszawska ekipa została bezapelacyjnym mistrzem domówek „In the House by Desperados”.

Desperados pomoże zrealizować najbardziej kreatywne domówkowe pomysły! Kreatywne zrzutki już ruszyły, a gospodarze najlepszych domówkowych projektów mają 3 tygodnie na zachęcenie crowdfundingowej społeczności do wsparcia właśnie ich Domówki DIY! Desperados dorzuca 50 złotych do 30 pierwszych wpłat równych 50 złotych, a każdy z organizatorów może liczyć na gadżety dla wszystkich wspierających ich imprezową wenę na wspieram.to/desperados!

SURPRISE