Włączcie tryb spotkań i poznajcie wyjątkową grę towarzyską z Sokołem w roli wirtualnego przewodnika

W domu spędzamy znacznie więcej czasu niż kiedyś, a dla wielu z nas przestał być już nawet miejscem relaksu i dobrej zabawy. Ale to wszystko nie oznacza, że nie możemy w żaden sposób odczarować tej przestrzeni. Wystarczy, że zaopatrzymy się w grę Tryb Domówki od marki Wyborowa!
.get_the_title().

Nic tak nie napawa pozytywną energią jak wspólne spotkania w gronie znajomych. Teraz, gdy odebrano nam możliwość wychodzenia do restauracji, barów czy na huczną imprezę, musimy sami organizować sobie czas z najbliższymi. Jak to zrobić? Po prostu włączcie Tryb Spotkań i zaproście znajomych na własną kameralną domówkę!

Według najnowszych badań zrealizowanych w marcu przez markę Wyborowa, to właśnie planszówki wraz z konsolami i grami komputerowymi stały się w ostatnim roku naszą częstą rozrywką – jako formę spędzania wolnego czasu wybrało je aż 20 proc. badanych.

Najczęściej gramy w celu wspólnej zabawy oraz dla towarzystwa, a dla około połowy badanych gry towarzyskie są świetnym powodem do częstszych spotkań.

Wśród ważnych elementów udanej domówki badani najczęściej wybierali znajomych, co w zasadzie nie jest zaskoczeniem, ale co czwarty z nich wskazywał również na planszówki, stawiając je na równi z tańcem. Zatem organizując domówkę pamiętajcie, że oprócz dobrego sprzętu nagłaśniającego i dyskotekowej kuli przyda wam się także wyborowa gra planszowa. Jaka?

Marka Wyborowa przygotowała dla was wyjątkową grę towarzyską, która będzie świetnym pretekstem do częstszego zapraszania gości i zapewni dobrą zabawę.

W trakcie gry waszym zadaniem będzie odpowiadanie na pytania i wykonywanie zadań w czterech różnych trybach: Trybie Przyspieszonym, Zbliżeniowym, Wyciszonym oraz Oświeconym. Za każdym z nich kryje się inna seria pytań lub zadań, więc gwarantujemy, że bez emocji się nie obejdzie.

Planszę do gry Tryb Domówki stanowi opakowanie butelki – wystarczy je zgrabnie rozłożyć i można rozstawiać pionki, które również znajdziecie w opakowaniu. Jest was więcej niż 6 osób? Im was więcej, tym lepiej! Poszukajcie w domu małych przedmiotów, które posłużą jako dodatkowe pionki. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę.

Ale to nie wszystko! Autorzy gry rozbudowali ją także o wersję z wirtualną rzeczywistością, którą włączycie, skanując kod QR znajdujący się na planszy.

Koniecznie sprawdźcie, jak przedstawiony został świat AR zaprojektowany przez PROSTO. Będzie wam w nim towarzyszył sam Wojtek Sokół – ambasador marki i niezawodny przewodnik po wirtualnym trybie. To właśnie on i PROSTO współtworzyli wirtualną planszę oraz zupełnie nowe pytania, których nie znajdziecie w puli kart. W wersji wirtualnej planszę podzielono także na tryby, które nawiązują do najbardziej popularnych teledysków Sokoła – czad!

Tryb Wirtualny rozbudowuje Tryb Domówki i przenosi grę w zupełnie inny, niecodzienny wymiar. Do tego ciekawa grafika oraz muzyka – to wszystko sprawia, że ciężko się oderwać!

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe

SURPRISE

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?