Wreszcie mamy dobre usprawiedliwienie naszej wieczornej gastrofazy! Stworzono lody, które działają dobrze na nasz sen

Zdajemy sobie sprawę, że takie środki nasenne prędzej przypisałaby dr Gessler niż dr Chodakowska, ale ważne, żeby działały, prawda?
.get_the_title().

Jeśli waszym spirit animal są pingwinki, czyli jaskółki, które jadły po 18:00, a przed zaśnięciem sprawdzacie, czy wyłączyliście światło w lodówce, to możecie mieć problem. Zarówno z wagą, jak i ze zdrowym, spokojnym snem. Niestety kalorie nie chodzą spać po dobranocce i czekają w pełnym rynsztunku, aż najdzie nas wieczorem chętka na coś słodkiego. Nasze łakomstwo nie znajdowało więc żadnego sensownego usprawiedliwienia – aż do teraz.

Marka Nightfood opracowała bowiem recepturę lodów, które nie tylko nie powinny nam zaszkodzić przed snem, ale wręcz pomóc w zaśnięciu!

Fanpage Nightfood

Producent lodów zapewnia, że formuła nie zawiera żadnych środków nasennych. Została opracowana we współpracy z ekspertami od snu, którzy zarekomendowali dodanie do niej składników, minerałów i aminokwasów, które pomogą odpłynąć nam spokojnie w objęcia Morfeusza.

Ponadto lody mają obniżoną zawartość kalorii i cukru, dzięki czemu nie dadzą nam niepożądanego przed zaśnięciem energetycznego kopa.

Fanpage Nightfood

Lody dostępne są w takich smakach jak Cherry Eclipse, Cookies N’ Dreams, Cold Brew Decaf czy Midnight Chocolate.

Fanpage: Nightfood

Niestety jest jeden problem. Choć w Ameryce można je dostać w wielu sklepach stacjonarnych, a także kupić na Amazonie, to w naszym przypadku zostaje tylko ta druga opcja. Co brzmi trochę ryzykownie, jeśli chodzi o wysyłkę 😉

Zdjęcie główne: fanpage Nightfood
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE