Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

We Wrocławiu otworzył się concept store dla zwierząt. W sprzedaży m.in. akcesoria od projektantów

Mr. Fox to wyjątkowe miejsce dla wszystkich miłośników zwierząt, dla których ważne jest, co ich pupil je i jakimi dodatkami się otacza. Zobaczcie, co będziecie mogli kupić w tym nietypowym concept storze dla czworonogów i gryzoni.
.get_the_title().

Specjalistyczny sklep zoologiczny „Mr. Fox – Animal Concept Store” – tak brzmi pełna nazwa nowego miejsca, które otworzyło się miesiąc temu we Wrocławiu przy ul. Władysława Łokietka 7. Ten wyjątkowy sklep powinien zainteresować wszystkich miłośników kotów, psów i gryzoni.

Specjalizuje się w sprzedaży ekologicznej karmy dla zwierząt oraz designerskich akcesoriów od polskich i zagranicznych projektantów.

Sklep znajduje się na 25m2 powierzchni handlowej i posiada w swojej ofercie ponad 650 produktów. Co wśród nich znajdziemy? M.in. zdrową, bezzbożową i hipoalergiczną karmę dla psów, kotów i gryzoni. Prowadzona jest tu sprzedaż unikalnych akcesoriów, modnych ubranek dla psa i kota, designerskich legowisk i usług dodatkowych, na zamówienie.

Mamy własną linię produktów tj. transportery dla kota i gryzoni, legowiska i ubranka – opowiada założycielka sklepu, Maria Szyńkarczuk. – Usługi dodatkowe to m.in.: szycie ubranek na miarę, projektowanie mebli pod wymagania i gust klienta, zabudowa domu i ogrodu wolierą, prezenty i nagrody w konkursach, stylizacje do sesji zdjęciowych itp. Ostatnio wprowadziliśmy usługę zakupów na telefon, z dowozem pod drzwi tego samego dnia.

Dzięki zespołowi utalentowanych ludzi, sklep Mr. Fox może sobie pozwolić na realizację nawet najbardziej niezwykłych zleceń.

Jest to także idealne miejsce dla małych wytwórców, aby mogli tam zaprezentować swoje jakościowe i wyjątkowe produkty. W tym momencie w sklepie można znaleźć dzieła m.in. projektantki Ewy Jobko, scenografa Rafała Osińskiego, stolarza Jacka Płatacza, a także marek Singalove, Hafpsiara, Drapalnia NyXa i wielu innymi.

Mr. Fox nie ogranicza się jednak do działania tylko na terenie Wrocławia – już wkrótce rusza sklep internetowy, w którym znajdziemy cały asortyment sklepu.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u sklepu.

Strona internetowa w budowie pod sklep internetowy:
www.mr-fox.pl

Tekst: AR

SURPRISE