Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zręcznościowe, rodzinne i gwarantujące najlepszą zabawę. Cztery gry planszowe, które będą przemyślanym prezentem dla dzieci

Marka Trefl po raz kolejny udowadnia, że planszówki zawsze będą na czasie. Nic dziwnego, dzieci je uwielbiają! Gry planszowe to także wspaniały pomysł na prezent, który zapewni dzieciom fantastyczną zabawę podczas Świąt i nie tylko.
.get_the_title().

1. Boom boom

Nowa seria gier Boom Boom to prawdziwe szaleństwo! Każda z gier polega na jak najszybszym zebraniu kompletu czterech takich samych kart w każdym ze swoich stosów (ich ilość zależy od liczby graczy). Trzeba wykazać się niezłą spostrzegawczością oraz zręcznością, aby szybko wymieniać karty między tymi z jednego ze swoich stosów a kartami na planszy.

źródło: trefl

Kto pierwszy ułoży wszystkie swoje stosy i zadzwoni dzwonkiem, wołając „Boom Boom!”, wygrywa!

Gra dostępna jest w czterech wersjach – Śmierdziaki, Psiaki i Kociaki, Kraina Lodu II oraz Psi Patrol. Każda z nich zawiera karty z uroczą grafiką charakteryzującą dany tytuł.

2. Targeto

źródło: trefl

Gra zręcznościowa nie tylko dla dzieci!

W Targeto trzeba wykazać się celnością i zręcznością, bo tylko wtedy uda nam się zostać mistrzem rozgrywki.
Gra polega na trafieniu pionkami do kubeczków umieszczonych w pudełku – pomoże nam w tym wybrana przez nas katapulta. Ponadto Targeto daje możliwość wybrania jednego spośród aż pięciu wariantów gry, zatem każdy znajdzie coś dla siebie!

Ta zabawa szybko się nie znudzi!

3. Beczka śmiechu

źródło: trefl

Szalona gra rodzinna, której towarzyszą zwariowane zadania do wykonania. Każdy z graczy otrzymuje trzy karty z przeróżnymi, niekonwencjonalnymi zadaniami. Wykonanie ich wszystkich oznacza walkę o miejsce na beczkowym podium!

Wszystkie zadania wykonujemy równocześnie. Wśród nich jest udawanie lokomotywy, bieganie tyłem wokół stołu czy szukanie przedmiotów w odpowiednim kolorze.

Pamiętajcie, że zadania należy wykonywać jak najszybciej, inaczej wyprzedzą nas nasi przeciwnicy.

Zacięta rozgrywka, mnóstwo śmiechu i rywalizacja – na tym właśnie polega zabawa!

4. Hot pot 

źródło: trefl

Zwinne ręce i dobry refleks – to w grze Hot pot przyda się najbardziej.

Hot pot to gra zręcznościowa, która polega na wyciągnięciu z miski odpowiednich składników typowych dla azjatyckiej kuchni.

To wcale nie takie proste, ponieważ smakołyki należy wyciągać szczypcami bądź pałeczkami, bez dotykania miski. Składniki losujemy wszyscy naraz, a plączący się w misce makaron wcale nie będzie ułatwiał nam tego zadania. Kto pierwszy uzbiera wszystkie potrzebne składniki z pięciu kart, zaczyna głośno mlaskać, oznajmiając swoją wygraną.

To na pewno będzie gorąca rozgrywka!

Tekst: Marta Mankiewicz
Zdjęcie główne: Trefl

SURPRISE