Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 najlepszych pól namiotowych w Polsce na weekendowy wypad

Kempingowi pod gołym niebem towarzyszą zwykle niezapomniane przeżycia. Dlatego wybraliśmy dla was 5 najlepszych pól namiotowych w Polsce, na których możecie spędzić ostatnie 2 tygodnie wakacji.
.get_the_title().

Razem z MINI kolejny raz ruszamy w Polskę w poszukiwaniu oddechu, natury, otwartej przestrzeni i dzikości. Odkrywamy ciekawe miejsca, które możemy polecić wszystkim tym, którzy chcą uciec od zgiełku miasta i odsapnąć od ekranów urządzeń bombardujących nas nieustannie informacjami. Jeśli marzycie o prawdziwym cyfrowym detoksie, mamy dla was ciekawe kierunki. Niewiele jest bardziej niezapomnianych przeżyć niż kemping pod gołym niebem. Dlatego też wybraliśmy dla was pięć najlepszych pól namiotowych, na których możecie spędzić ostatnie dwa tygodnie wakacji.

Takich niepoznanych zakątków jest w Polsce bardzo dużo. My wybraliśmy 5 miejscówek na urban detox w wersji namiotowej (przy okazji sprawdźcie, jakie rezultaty może przynieść kilkudniowy tryb offline).

1. Camp66

Kemping Camp66 położony jest na Dolnym Śląsku, 20 km od przejścia granicznego z Czechami.

Całoroczny obiekt noclegowy o powierzchni 2 hektarów wyposażony jest w prysznice, toalety, sklepik, kuchnie, świetlicę a nawet we własne wifi.

Znajdziecie tam 80 miejsc dla kamperów i 42 stanowiska z wodą i prądem – całość terenu jest oświetlona i monitorowana. Mnóstwo atrakcji, w tym również dla dzieci, biblioteczka i wypożyczalnia gier. Wszystko to sprawia, że Camp66 jest miejscem kempingowym w wersji de luxe, również dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie.

2. Latarnik

Pole namiotowe usytuowane nad zalewem Szczecińskim. Wyposażone jest w przyłącza elektryczne oraz WC wraz z kompleksem prysznicowym.

Bliskość zalewu i wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz rowerów zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu – dodatkową atrakcją jest stadnina koni.

Piękne krajobrazy dają nam gwarancję relaksującego weekendu nad wodą.

3. Camp9

Dziewiątka znajdująca się w nazwie tego miejsca związana jest z rodzajem jogi, którą możecie uprawiać podczas zajęć prowadzonych na tym kempingu.

Navayoga pozwala znaleźć balans w życiu i, w połączeniu ze wspaniałym klimatem zielonych terenów otaczających Camp9, stanowi idealne źródło relaksu na weekendowym wyjeździe.

Kemping zlokalizowany jest na Śląsku, w Tarnowskich Górach. To otoczona lasem i usytuowana w pobliżu rzeki miejscówka, która czekaja na wszystkich szukających miejsca namiotowego lub dla kampera.

4. Herbals Glamping

Obiekt wyposażony w miejsca zarówno przeznaczone do postoju kamperów, jak i do rozbicia namiotu.

Położony nad jeziorem Jamno, 250 metrów od morza, w cichej i prorodzinnej części Mielna.

Idealne miejsce na spędzenie weekendu lub wakacji nad morzem. Herbals Glamping posiada dostęp do toalet, pryszniców, a także do sauny pływającej oraz podłączenie do wi-fi. Na fanów sportu czeka możliwość skorzystania boiska, kortu tenisowego, basenu czy mini parku linowego. Jest także plac zabaw.

5. Parkowe Centrum Wypoczynku WIDOK

WIDOK to trójpoziomowe pole namiotowe czynne od 1 maja do końca września.

Oferuje miejsca kempingowe oraz namiotowe na trzech trawiastych tarasach, z których rozpościera się zachwycający widok na jezioro Wigry.

Dodatkowe atrakcje, które tam zastaniemy to plaża z pomostami, miejsce na ogniska z zadaszonymi stolikami czy boisko. Bezpośrednio na polu jest dostęp do toalety, prysznica oraz podłączenie do prądu. W niedalekiej odległości znajdują się również zaadaptowane pomieszczenia, w których goście mogą się relaksować lub spędzać wieczory.

TRAVEL