Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Camppinus Park – wyjątkowe miejsce na relaks z dala od zgiełku

Jeśli masz ochotę oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w sielankowy klimat, który pozwoli ci wypocząć, to zdecydowanie jest to miejsce dla ciebie. Camppinus Park to pięknie zaprojektowane, inteligentne domy na Pomorzu.
.get_the_title().

Camppinus Park jest nowym obiektem położonym w Jezierzanach, zaledwie 3 km od Morza Bałtyckiego i 300 metrów od malowniczego Jeziora Wicko.

To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Projekty domów charakteryzują się prostotą formy i mają nawiązywać do typowej zabudowy rybackiej.

Całość kompleksu tworzy niebywale piękny klimat i sprawia, że ciężko jest opuścić jego ciche oraz malownicze tereny.

Obiekt jest miejscem dla osób powyżej 16 roku życia. Każdy z domów w Camppinus Park jest wyposażony w tablet, który zadba o dopasowanie otoczenia do nastroju gości tak, by ich pobyt był udany pod każdym względem. W domu znajdują się dwie przestronne sypialnie, duży salon, łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Mimo zachowania minimalistycznego wystroju, apartamenty są funkcjonalne i z pewnością spełnią nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Jeśli chodzi o rekreację, to dla gości dostępny jest basen oraz miejsce, w którym śmiało można rozpalić ognisko bądź zrobić grilla. Bliskość trasy rowerowej Euro Velo 10 daje możliwość zwiedzania wybrzeża na rowerze, a amatorów pieszych wycieczek ucieszy fakt, że trasę do Morza Bałtyckiego i dzikich plaż mogą pokonać pieszo.

Obiekt oferuje także możliwość wypożyczenia elektrycznych pojazdów, rowerów i segwey’ów, które mogą urozmaicić pobyt, pozwalając na swobodne zwiedzanie Pomorza.

Camppinus Park wyjątkowo dba o naturę, dlatego postawił na taki rodzaj transportu, który w jak najmniejszym stopniu wpłynie na środowisko.

Estetyka obiektu, jak i bliskość natury pozwoli na zasłużony relaks w miejscu, w którym nic nie będzie zakłócać spokoju. Przekonajcie się o tym sami!

Zdjęcia: Camppinus Park
Tekst: Marta Mankiewicz