Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ferie z dziećmi? Oto pomysł na kilka aktywnych, a jednocześnie relaksujących dni

Za chwile rozpoczynamy ferie. Mogłoby się wydawać, że odpoczynek i wyjazd z dziećmi nie idą ze sobą w parze. Razem z portalem Hallo Relax pokażemy wam, że wszystko jest możliwe! Gotowi?
.get_the_title().

Jeśli szukacie sposobu na spędzenie rodzinnego czasu w luźnej i swobodnej atmosferze, mamy dla was ciekawą propozycję na weekendowy wypoczynek.

Zapraszamy was do Wiechlic, wyjątkowego miejsca w województwie lubuskim, którego sercem jest XVIII-wieczny pałac.

Ucieknijcie z nami od zgiełku miasta w piękne, sielskie otoczenie natury. Pałac Wiechlice łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym, ekologicznym luksusem.

Portal Hallo Relax znalazł doskonały sposób na niezapomniane rodzinne chwile. Jaki jest przepis na sukces wyjazdu? To przyjemny wypoczynek z odrobiną aktywności i kreatywnym spędzaniem wolnego czasu.

Razem z dzieciakami możecie własnoręcznie stworzyć pamiątki z weekendu lub niepowtarzalne prezenty dla swoich najbliższych.

Do wyboru macie lepienie z gliny lub malowanie na deskach. Czas zaplanowano tak, abyście odkryli ukryte talenty, puszczając wodze fantazji.

Jeśli lubicie ciekawe wycieczki, Hallo Relax zabierze was do Żywego Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.

Krok po kroku podejrzycie proces powstawania naczyń kamionkowych – od wytaczania form, wypalania i szkliwienia, aż do ostatniego etapu wypału. Na miejscu czekają na was zajęcia artystyczne, zabawy, zwiedzanie i oczywiście, jak to podczas weekendów – odpoczynek. Całą rodziną lub osobno, każdy dobierze coś wygodnego dla siebie.

Na kilka dni zamieszkacie w prawdziwym pałacu. Wyjątkowa atmosfera, różnorodność i swoboda – to słowa, które najlepiej opisują to niezwykłe miejsce. Z myślą o dzieciach i ich rodzicach właściciele zaaranżowali przestrzenie na każdą pogodę oraz dopasowane do nastroju swoich gości. Pałac składa się z wielu zabudowań, części parkowej, winnicy, zarybionego stawu i przestrzennych miejsc do odpoczynku i zabawy. Na miłośników wody czeka klimatyczny basen.

Pałac Wiechlice ma najwyższe oceny za obsługę gości, przyjazność rodzinie i zwierzętom.

Docenicie jego gościnny i przyjazny klimat stworzony dla rodzin. Czeka was tu rodzinny i urokliwy czas pełen atrakcji i swobody.

Od właścicielki usłyszeliśmy, że to „dawny majątek, w którym zawsze się pracowało”. Potwierdzamy – to miejsce, które się cały czas zmienia. Pałacowe przestrzenie zdobi klimatyczny wystrój: klasyczne stoliki, obrazy kanapy i szezlongi. Do przestronnych pokoi hotelowych prowadzą korytarze usłane dywanami, a piętra zwieńczają ponad 100-letnie schody. Na zewnątrz i w środku dużo się dzieje.

Tu nie ma miejsca na nudę. W Wiechlicach na dzieci czeka sala z zabawkami o powierzchni 200 m2, plac zabaw w ogrodzie i kręgielnia. Dla rodziców jest strefa saun i kapsuła floatingowa. Każdy gość, niezależnie od wieku, ma więc szansę na odrobinę relaksu.

Pobyt w pałacu to także fantastyczna kuchnia. Przyrządzone z naturalnych produktów menu łączy tradycję kuchni polskiej oraz pałacowe wina z własnej winiarni.

 

TRAVEL