Hallo Relax, czyli Twój pomysł na weekend!

Wiemy, że tak jak my uwielbiacie w każdej wolnej chwili uciec za miasto - w końcu chyba większość z nas najlepiej odpoczywa z dala od swojej codzienności, zmieniając klimat. Poznajcie nowy serwis, który zaskoczy Was swoimi pomysłami na spędzenie weekendu.
.get_the_title().

Krótka weekendowa wycieczka pozwala nam oczyścić umysł, oderwać się na chwilę od wszystkich bieżących spraw i złapać oddech. 
Dla osób lubiących podróże powstał właśnie portal Hallo Relax. Nie jest to zwykły serwis, który pozwoli Wam znaleźć fajną miejscówkę – jego głównym założeniem jest pomoc w zagospodarowaniu czasu podczas kilkudniowego urlopu. 
Założyciele Hallo Relax nawiązali współpracę z najciekawszymi hotelami na terenie całej Polski – wszystkie przetestowali „na własnej skórze”, dlatego miejsca które Wam proponują, zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. 
Znajdziemy wśród nich fantastyczny zamek, oddalone od miasta folwarki dające możliwość obcowania z naturą, ale także wyjątkowe, kameralne miejscówki ze SPA gwarantujące relaks i wyciszenie. Myślą przewodnią Hallo Relax jest możliwość spędzenia weekendu z pomysłem.

Na czym polega fenomen serwisu i co go odróżnia od zwykłych stron rezerwacyjnych?

Rok ma 52 weekendy. Na ich zagospodarowanie zazwyczaj niewiele czasu, a wiadomo, że każdy z nas chciałby spędzić te wolne dni w jak najciekawszy sposób. W dzisiejszym, zabieganym świecie, w którym jesteśmy zalewani najróżniejszymi informacjami, znajdują się ludzie, chętni nam pomóc i nieco ułatwić życie.

Twórcy Hallo Relax uważają, że Twój czas jest zbyt cenny, żebyś spędzał go na organizowaniu sobie weekendu.

Stąd pomysł na portal, który poza fajną miejscówką na weekend oferuje Wam temat przewodni wyjazdu. Bo wszyscy doskonale to znamy: znajdziemy fajny hotel, dojedziemy na miejsce, ale… co robić dalej?
Hallo Relax rozwiązuje dylemat co będziesz robić po przyjeździe. Jedni będą chcieli się zrelaksować i wypocząć, a inni spędzić czas jak najaktywniej: nauczyć się czegoś, zainspirować.

Hallo Relax w prosty sposób daje nam możliwość organizacji wyjazdu w czterech prostych krokach.

Na początek wybieracie, z kim planujecie spędzić urlop: 
Towarzysko, Razem, czy Rodzinnie.

Opcja rodzinna to bezbłędne rozwiązanie jeśli planujecie urlop z dziećmi. Organizatorzy proponują Wam hotele przychylne najmłodszym, ze wszystkimi udogodnieniami, zapewniając dzieciom ciekawą rozrywkę, a dorosłym chwile wytchnienia i czas dla siebie. Wspólne wypady dają Wam możliwość spędzenia fajnego czasu razem: pełnego inspiracji, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Integrujących całą rodzinę, gwarantując masę pięknych wspomnień.

Wersja Razem to pomysł na idealne czasy dla dwojga, gdzie będziecie mogli nacieszyć się swoim towarzystwem, wspólnie się zrelaksować i przeżyć niezapomniane chwile.

Towarzysko, to wariant stworzony na wypad z przyjaciółmi: długie wieczory, wspólna zabawa, niezapomniane momenty. Wraz z paczą znajomych możecie przeżyć fantastyczne chwile, do których z sentymentem będziecie wracać wspomnieniami podczas wspólnych spotkań.

Następnym krokiem jest zapoznanie się z ofertami stworzonymi przez Hallo Relax.

I tak, możecie wybrać się na ekscytujący weekend z Vincentem V. Severskim – oficerem wywiadu, który odbył około 140 misji w blisko 50 krajach.

Zjeść wspólnie kolacje, porozmawiać o tajnikach jego pracy, poznać nieznane, pełne przygód historie, jakie przeżył podczas swojego 20 letniego życia zawodowego. To intelektualna i fascynująca podróż dla wszystkich lubiących zagadki, kryminały i historie z dreszczykiem.

Wyruszyć w podróż w Sudety na poszukiwanie najpiękniejszych minerałów na świecie, gdzie pod okiem fachowców będziecie mogli je szlifować, obrabiać, tworzyć pamiątki, które następnie zabierzecie do domu.

Lubicie przygody i okrywanie nieznanego? Odważycie się zejść do kopalni, gdzie po wojnie wydobywano jeden z najniebezpieczniejszych pierwiastków chemicznych? Jeśli tak, to zaprowadzimy Was w miejsca wykraczające poza standardowe trasy zwiedzania. One najlepiej pokazują zawiłą historię podziemi Kowar – miasta, które przez wiele lat było zamknięte dla osób z zewnątrz.

Na Dolnym Śląsku znajduje się piękny, stary zamek kryjący w sobie wiele tajemnic. Macie ochotę na budzącą dreszczyk emocji wycieczkę po mrocznych historiach? Hello Relax zabierze Was w podróż, pokaże i opowie o miejscach, których nie znajdziecie w lokalnych przewodnikach.

To tylko niektóre spośród licznych programów przygotowanych przez Hallo Relax. Oferta serwisu jest bardzo szeroka i z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie: digital detox, mistyczne podróże, bliskość natury – jest w czym wybierać! Ciekawym elementem oferty jest fakt, że twórcy serwisu dzięki swoim staraniom zapewniają Wam atrakcje niedostępne na codzień dla turystów. Przewodnicy, których zatrudniają nie są nudnymi, muzealnymi pilotami, a ludźmi z prawdziwą pasją i wiedzą, którzy zabiorą Was w podróż o jakiej od dawna marzyliście.

Jeśli już podejmiecie decyzję, jak chcecie spędzić urlop, wybieracie pakiet i przechodzicie do płatności, nie musicie się już niczym martwić, wpisujecie tylko w kalendarz datę wyjazdu, a na miejscu wszystko będzie na Was czekać. Brzmi fajnie, prawda? My w pierwszą podróż z Hallo Relax wybieramy się za dwa tygodnie!

Hallo Relax stworzyła dla Ciebie Agata Chmielewska.