Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kochasz konie? Te wyjazdy są stworzone dla Ciebie

Jeśli najlepiej odpoczywa ci się, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu, wybierz się na weekend do jednego z trzech miejsc dedykowanych właśnie fanom jeździectwa.
.get_the_title().

Jeździectwo to wyjątkowa pasja. Przebywanie w towarzystwie koni ma wile zalet: od tych terapeutycznych, po sportowe. Jazda konna pomaga doszkalać równowagę i koordynację, rozwija w ludziach opiekuńczość, szacunek, wytrwałość, dążenie do celu i odpowiedzialność. Przyczynia się do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, stanowi doskonałą formę integracji z przyjaciółmi i zdrowego wypoczynku.

Jeśli jesteście pasjonatami tego sportu, z pewnością wiecie, że zaczęły się już eliminacje do jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu jeździeckim, czyli BALTICA SPRING TOUR 2019.

Wydarzenie trwać będzie od 21 maja do 9 czerwca w wyjątkowym otoczeniu w jednej z najpiękniejszych stajni w tej części Europy – Stajni Ciekocinko zlokalizowanej w północnej Polsce. Portal Hallo Relax przygotował trzy zupełnie rożne propozycje dla miłośników tej formy rekreacji, zapraszając was do kibicowania lub na wyjazd weekendowy do wybranej stadniny.

Pałac Ciekocinko

Najpiękniejsza stadnina w pałacowej oprawie zmieniła swój charakter ze sportowej na rekreacyjną. Teraz każdy może ćwiczyć swoje umiejętności w najładniejszej hali w Polsce, poznając niesamowite tereny lub doświadczając niezapomnianej jazdy konnej po plaży.

W tutejszej stadninie mieszka kilka pięknych i mądrych koni, a na towarzystwo dzieciaków czekają kucyki.

Pałac Ciekocinko jest miejscem dla  miłośników historii i zabytkowych parków. Na terenie butikowego hotelu znajduje się staw i plaża z klasycznymi łódkami wiosłowymi, a w pałacowej piwniczce 140 gatunków win, które umilą spokojne chwile po pełnych wrażeń dniach spędzonych na jeździectwie.

To tu odbywają się zawody Baltica Tour, więc jeśli jesteście ciekawi niesamowitych pokazów jeździeckich i chcecie pokazać ten sport niesamowity dzieciom – nie ma lepszego miejsca!

Martiany 21

To propozycja wyjazdu we dwoje. W tym miejscu panuje jedna zasada – slow life, slow food i slow love. Portal Hallo Relax zabierze was do miejsca, gdzie zwolnicie obroty, zakochacie się w sobie na nowo, a także odkryjecie miłość do koni. W Martianach z całą pewnością poczujecie się jak w domu, ale poza miastem. Hotel mieści się w środku lasu, wśród zwierząt i w otoczeniu przyrody objętej programem Natura 2000. Na jego terenie znajduje się kameralna stajnia z czterema zadbanymi końmi.

W tym miejscu nie chodzi o sport, ale o relaks, dlatego w Martianach panuje luźna i niezobowiązująca atmosfera.

Tu największym “luksusem” jest przebywanie wśród pięknych zwierząt i także urokliwej przyrody, której bliskość czuć na każdym kroku. Szybko przekonacie się, że niczego tam nie musicie – wieczorami możecie wygrzewać się w saunie, odprężycie w basenie i zrelaksujecie przy kominku.

Folwark Galiny

W malowniczym Folwarku Galiny, idealnym dla osób ceniących swobodną atmosferę i luz, całymi dniami możesz chodzić w bryczesach lub dresach, a wieczorem odpocząć z książką i ciepłą herbatą przy kominku.

Spędzisz tu kilka aktywnych dni z dala od codzienności.

Jazda konna w plenerze wśród pięknych krajobrazów przyniesie ci niesamowite doznania. Dla początkujących i dla zaawansowanych – stopień twojego wtajemniczenia w konną jazdę jest tu bez znaczenia. Do twojej dyspozycji jest aż 30 koni (dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania) oraz trenerzy.

Możesz tu zajrzeć o każdej porze roku, ponieważ na miejscu czeka na ciebie także kryta ujeżdżalnia i otwarta 300-hektarowa przestrzeń. Jazda konno to nie tylko aktywność fizyczna – kontakt z końmi wyzwala w nas ukryte pokłady wrażliwości, uczy komunikacji ze zwierzęciem i koncentracji.