Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Koniec kłótni o to, czy jedziecie nad morze czy w góry. Biuro podróży Pack Up and Go podejmie tę decyzję za was

Mało tego – miejsce podróży będzie owiane tajemnicą do ostatniej chwili. Ahoj, przygodo!
.get_the_title().

Niezależnie od tego, czy wasz wymarzony wypad oznacza dryfowanie w hotelowym basenie na dmuchanym flamingu, czy pokonywanie podczas zwiedzania miasta tylu kilometrów, że licznik w krokomierzu wywala w kosmos, Pack Up and Go podejmie wyzwanie, żeby zorganizować wam fajny urlop.

A dokładniej – przedłużony weekend, bo to właśnie jest specjalnością tego biura podróży.

Być może wraz ze wzrostem liczby zadowolonych klientów, w przyszłości zwiększy się również długość oferowanych wypraw i będzie mogli wybrać się na tę, o której zawsze marzyliście – czyli z biletem w jedną stronę!

via GIPHY

Powierzając trzy swoje urlopowe dni w ręce biura podróży i tak okazujemy mu duży kredyt zaufania.

Z drugiej jednak strony warto się przekonać, jak to jest wyjechać, nie tracąc sił na planowanie podróży.

Godziny spędzone na podejmowaniu decyzji, czytaniu recenzji czy mniejszych i większych awanturach z naszymi kompanami – aż się czasem odechciewa jechać!

Źródło: Stil/Unsplash

Tymczasem Pack Up and Go zamieni przedwyjazdowe bolączki w ekscytujące oczekiwanie, bo jedno jest pewno – firma zapewni nam fajnie spędzony czas!

Weekendowy wypad zostanie zaplanowany zgodnie z naszymi preferencjami i przez osoby, które mają masę pomysłów i równie dużo czasu na to, by dograć każdy szczegół.

Wybierając miejsce docelowe, biuro podróży bynajmniej nie kręci globusem, losując destynację na chybił-trafił. W tym wszystkim chodzi przecież o element pozytywnego zaskoczenia, a nie wysłanie na narty kogoś, kto gardzi sportami zimowymi, odkąd za dzieciaka najadł się żółtego śniegu.

Źródło: Vicko Mozara/Unsplash

Przed wyjazdem należy wypełnić specjalny formularz, który sprawdza nasze preferencje. Padają w nim pytania o sprawy praktyczne: jakie zarezerwować łózka lub o której najpóźniej musicie być w domu w dniu powrotu.

Pack Up and Go zapyta was również o to, gdzie ostatnio jeździliście na wakacje i jakie są wasze ogólne zainteresowania.

W specjalnej rubryczce formularza będziecie mogli podać wszelkie dodatkowe informacje, które uznacie za niezbędne do zagwarantowania wam spędzenia czasu w najlepszy możliwy sposób.

Źródło: Jakob Owens/Unsplash

To właśnie na podstawie waszych zeznań i deklaracji wybierany jest cel podróży. Poznacie go dopiero na moment przed wyruszeniem na urlop. Żeby jednak móc odpowiednio się do niego przygotować, tydzień przed wyjazdem dostajecie wytyczne, co powinniście spakować, żeby móc w pełni cieszyć się swoim pobytem.

Będą to informacje dotyczące pogody, rodzaju ubrań, które mogą się przydać – strój kąpielowy czy raczej smoking?

Źródło: Arnel Hasanovic/Unsplash

Na dzień lub dwa przed waszym wypadem firma przyśle wam list z informacją, gdzie was wysyłają, jakim środkiem transportu i do jakiego hotelu.

Oczywiście najciekawiej będzie, jeśli otworzycie ją dopiero w dniu wyjazdu, ale możliwe, że do tego czasu doszczętnie zeżre was ciekawość.

via GIPHY

Pack Up and Go w ramach opłaty gwarantuje transport. Tu istnieją trzy możliwości – samolot, pociąg lub auto. Opłacone jest również zakwaterowanie. Biuro podróży stawia na hotele butikowe, w których da się poczuć atmosferę danego miejsca. Cała reszta spraw dotyczących pobytu ustalana jest już w zależności od preferencji klientów.

Firma zapewnia jednak, że nie jest to usługa z gatunku luksusowych (czyli drogich), tylko wyjście naprzeciw potrzebom zabieganych czy niezdecydowanych podróżników.

To jak? Jesteście gotowi wsiąść do pociągu byle jakiego?

Źródło zdjęcia głównego: Unsplash, fot. Deanna Ritchie
Tekst: Kinga Dembińska