Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lidl rozpoczął sprzedaż biletów na wycieczkę… dookoła świata. Cena nie powala

Rejs trwa 114 dni i przebiega przez 30 państw na 5 kontynentach.
.get_the_title().

Sieć dyskontów Lidl już od jakiegoś czasu sprzedaje podróże po całym świecie. Na początku pojawiały się różne komentarze na temat jakości organizowanych przez markę wyjazdów, ale okazuje się, że ta wciąż poszerza swoją ofertę turystyczną. Na stronie Lidl Podróże pojawiała się tym razem dość zaskakująca propozycja dla osób lubiących zorganizowane wyjazdy – można tam wykupić rejs… dookoła świata.

Z programu podróży dowiadujemy się, że rejs startuje 5 stycznia 2019 roku i zakończy się 27 kwietnia, czyli trwa aż 114 dni. Chętni najpierw uczestnicy zostaną przewiezieni autokarem do portu w Wenecji, a stamtąd wypłyną w rejs statkiem Costa Luminosa. W trakcie całej podróży zapewnione jest pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, podwieczorek i kolacja), serwis sprzątający oraz opieka polskiego pilota.

Trasa przewiduje wizyty m.in. we Francji, Maroko, Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich, w Brazylii, Argentynie, Urugwaju, Chile, Nowej Zelandii, Australia, Malezji, Singapurze, Indonezji, Indiach, Tajlandii czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Koszt wycieczki? 69 999 zł. Cena wynika głównie z ekskluzywnego środka transportu (na pokładzie znajdują się 4 jacuzzi, 3 baseny, wielofunkcyjne boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jazdy na rolkach, kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, butiki, teatr, a nawet symulator formuły 1), ale także są w niej uwzględnione opłaty portowe, ubezpieczenia i udział w imprezach zorganizowanych.

Dodatkowo zawiera koszty aż 11 wycieczek fakultatywnych – w tym m.in. zwiedzanie Rzymu, Casablanki, Mumbaju, Maskatu oraz wizyta na Phuket czy w australijskim rezerwacie koali.

Statek Costa Luminosa
Statek Costa Luminosa
Statek Costa Luminosa

Biuro podróży Lidla zastrzega jednak, że wyjazd z polskim pilotem dojdzie do skutku pod warunkiem, że znajdzie się przynajmniej 10 chętnych. Jeśli nie, wszyscy zainteresowani mogą wykupić wycieczkę indywidualnie bez opieki pilota.

Źródło: fly4free

 

 

TRAVEL