Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Masz dość swojej pracy? Ta firma szuka testera luksusowych willi. Sprawdźcie, jakie są obowiązki

Podróżuj po Europie, śpij w pięknych domach i… zarabiaj pieniądze!
.get_the_title().

Holenderska firma Belvilla ogłosiła nabór na stanowisko profesjonalnego testera luksusowych willi. Choć brzmi to jak żart, oferta jest jak najbardziej autentyczna.

Skierowana jest do osób uwielbiających wyjeżdżać na wakacje, w czasie urlopu preferujących zakwaterowanie w pięknych domach czy apartamentach i lubiących testować lokalną ofertę kulturalną i kulinarną. Idealny kandydat mówi płynnie po angielsku, ma doświadczenie i niezbędne umiejętności do prowadzenia bloga i kanałów w mediach społecznościowych oraz jest elastyczny, jeżeli chodzi o terminy wyjazdów i ich cele.

Źródło: Belvilla.nl
Źródło: Belvilla.nl

Zatrudniona osoba zostanie wysłana na trzy służbowe wyjazdy w roku, podczas których przetestuje domy zlokalizowane w jednym z siedmiu krajów obsługiwanych przez Belville: Belgię, Holandię, Francję, Włochy, Niemcy oraz Hiszpanię. W czasie w pełni opłaconych przez pracodawcę wakacji, tester luksusowych willi odwiedzi także lokalne restauracje i sprawdzi, jakie rozrywki dla przyjezdnych oferuje dany region.

Źródło: Belvilla.nl
Źródło: Belvilla.nl

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać na adres e-mail: liza.hagen@belville.com „coś kreatywnego”, co w oryginalny sposób zaprezentuje idealnego kandydata. Na testera luksusowych willi aplikować można do 23 kwietnia.

Źródło: Belvilla.nl

Źródło: Fly4Free
Tekst: AO