Masz dość swojej pracy? Ta firma szuka testera luksusowych willi. Sprawdźcie, jakie są obowiązki

Podróżuj po Europie, śpij w pięknych domach i… zarabiaj pieniądze!
.get_the_title().

Holenderska firma Belvilla ogłosiła nabór na stanowisko profesjonalnego testera luksusowych willi. Choć brzmi to jak żart, oferta jest jak najbardziej autentyczna.

Skierowana jest do osób uwielbiających wyjeżdżać na wakacje, w czasie urlopu preferujących zakwaterowanie w pięknych domach czy apartamentach i lubiących testować lokalną ofertę kulturalną i kulinarną. Idealny kandydat mówi płynnie po angielsku, ma doświadczenie i niezbędne umiejętności do prowadzenia bloga i kanałów w mediach społecznościowych oraz jest elastyczny, jeżeli chodzi o terminy wyjazdów i ich cele.

Źródło: Belvilla.nl
Źródło: Belvilla.nl

Zatrudniona osoba zostanie wysłana na trzy służbowe wyjazdy w roku, podczas których przetestuje domy zlokalizowane w jednym z siedmiu krajów obsługiwanych przez Belville: Belgię, Holandię, Francję, Włochy, Niemcy oraz Hiszpanię. W czasie w pełni opłaconych przez pracodawcę wakacji, tester luksusowych willi odwiedzi także lokalne restauracje i sprawdzi, jakie rozrywki dla przyjezdnych oferuje dany region.

Źródło: Belvilla.nl
Źródło: Belvilla.nl

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać na adres e-mail: liza.hagen@belville.com “coś kreatywnego”, co w oryginalny sposób zaprezentuje idealnego kandydata. Na testera luksusowych willi aplikować można do 23 kwietnia.

Źródło: Belvilla.nl

Źródło: Fly4Free
Tekst: AO

TRAVEL