Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najbardziej instagramowy hotel na Hawajach

Neonowe kolory i tropikalne wzory – Shoreline Hotel Waikiki to nowe, najbardziej instagramowe i oryginalne miejsce w Honolulu.
.get_the_title().

Shoreline Hotel Waikiki po renowacji przeprowadzonej przez amerykańskie studio projektowe BHDM szybko został okrzyknięty najbardziej oryginalnym hotelem na Hawajach. Motyw przewodni nowych aranżacji to „natura spotyka neon”. Celem projektantów było zdobycie uwagi Millennialsów, więc trudno sobie wyobrazić bardziej instagramowalne miejsce.

Ten hotel to odważna mieszanka kolorów i wzorów, łącząca hawajskie inspiracje, neonowe barwy, nowoczesne meble o geometrycznych kształtach i dodatki z naturalnych materiałów.

Gości wita neon z napisem „aloha” na tle  wyłożonej boazerią intensywnie różowej ściany. W hallu hotelowym czekają nowoczesne meble z tapicerkami w kolorach żółtym, turkusowym, niebieskim i czerwonym. Z sufitu zwisają białe klatki z papierowymi modelami hawajskich ptaków, które w nocy służą jako neony oświetlające pomieszczenie na różowo i fioletowo.

Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach

We wnętrzach królują tropikalne dekoracje z motywami flory i fauny Hawajów, wielobarwne tapety, wzorzyste dywany.

Fluorescencyjne podłogi prowadzą gości do pokoi hotelowych. Każdy z nich wyróżniają intensywnie kolorowe meble, pościel, zasłony i dywany. Nad łóżkami wiszą mapy hawajskiego archipelagu. Na dachu znajduje się basen, w którym niczym w lustrze odbijają się neonowe wzory namalowane przez DJ Neffa – streeartowego artystę z Kalifornii. Z tarasu roztacza się wspaniały widok na miasto i tętniącą życiem plażę Waikiki.

Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach
Najbardziej instagramowalny hotel na Hawajach
fot. Shoreline Hotel Waikiki

Źródło: shorelinehotelwaikiki.com
Tekst: AB