Niesamowite namioty, w których spać można na ziemi, pośród koron drzew oraz dryfując na wodzie już w Polsce

Oferta marki Tentsile wygląda jak spełnienie dziecięcych marzeń, a my mamy dla was zniżkę!
.get_the_title().

Brytyjska firma Tentsile produkuje niezwykłe nadrzewne namioty, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Te przenośne nadrzewne domki pozwolą doświadczyć wolności oraz przyjemności obcowania z naturą na zupełnie nowym poziomie! Namioty Tentsile oraz ich wielkie hamaki to sposób na doświadczanie biwakowania pełnego swobody i komfortu. Ta uwielbiana przez podróżników z całego świata marka od niedawna jest także obecna w Polsce.

W odróżnieniu od tradycyjnego obozowania, gdzie miejsce noclegu determinowane jest w dużej mierze odpowiednimi warunkami i podłożem, z nadrzewnymi namiotami można rozbić obóz w miejscach wcześniej niedostępnych dla nikogo.

Flagowy produkt marki, czyli namiot Stingray można zawiesić ponad drzewami w niespełna piętnaście minut. W zależności od modelu w środku zmieszczą się dwie osoby, trzy lub dwójka dorosłych z dziećmi. Stingray posiada zdejmowany tropik, dzięki czemu można doświadczać natury na zupełnie nowym poziomie. Widoki zapierające dech w piersiach sprawią, że wypoczynek będzie niezapomniany! Najprostszy model Flite + to z kolei idealny namiot na dalekie podróże z plecakiem – ultra lekki, dwuosobowy, zajmuje mało miejsca, a pozwoli przenocować praktycznie wszędzie – nawet w gęstym lesie.

 

Marka Tentsile ma w swej ofercie też wyjątkowe hamaki. Podobnie jak w przypadku namiotów, w zależności od modelu zmieszczą się na nich dwie lub trzy osoby.

Zawieszając jeden, dwa lub trzy hamaki Trillium pod głównym namiotem, można utworzyć wielopiętrowe, wielofunkcyjne konstrukcje.

Hamaki Trillium można wykorzystać w celu powiększenia powierzchni sypialnej – na przykład na wypadek odwiedzin znajomych! Możesz również zabrać ze sobą swojego pupila, dla którego Trillium będzie wygodnym legowiskiem lub po prostu wykorzystać dodatkową powierzchnię utworzoną przez hamak do przechowywania bagażu.

To nie koniec pomysłów marki. Nowością na 2019 rok będzie The Universe, czyli namiot o łącznej powierzchni niemal 19 metrów kwadratowych, z wysokim na 160 centymetrów sufitem, miejscem do spania dla 5 osób, specjalnymi miejscami na praktyczny schowek oraz 3 tarasami. Brzmi lepiej niż niejedna kawalerka w centrum owianej smogiem Warszawy.

A co najlepsze, produkt od Tensile pozwoli spać na łonie natury nie tylko klasycznie, na ziemi, ale także pośród koron drzew oraz na wodzie!

To dlatego, że spód wykonany jest z wodoodpornego materiału o grubym na niemal 8 centymetrów obiciu, które sprawia, że namiot dryfuje na powierzchni wody niczym deska do windsurfingu. Namioty The Universe pojawią się na rynku na początku przyszłego roku. Ich cena oscylować będzie w okolicach 2 tys. dolarów (7,4 tys. złotych).

 

Ceny hamaków zaczynają się od 999 złotych, a namiotów nadrzewnych od 1999 złotych.
Mamy dla was kod rabatowy – na hasło „F5” dostaniecie 5 procent zniżki na Stingray 2.0 oraz hamak Trillium!

TRAVEL