Relaks, który po prostu ci się należy

Tu skupisz się na sobie, zrelaksujesz, nauczysz czegoś nowego i przede wszystkim będziesz dobra dla siebie.
.get_the_title().

Każda kobieta zasługuje na chwilę dla siebie. Zmęczone codziennymi obowiązkami, marzymy o tym, aby choć na kilka dni uciec gdzieś, gdzie będziemy mogły złapać oddech, oderwać się na chwilę od codzienności. Same, z koleżanką, bądź w towarzystwie innych kobiet, które nas naprawdę rozumieją.

Ważne, aby kobiety tak często, jak tego potrzebują były egoistkami i myślały tylko o sobie. Robiły coś więcej dla siebie. Żeby dawały sobie czas – mówi Agata Chmielewska, założycielka serwisu Hello Relax oferującego wyjazdy na weekend z pomysłem.

Pierwszą propozycją, jaką dla was wybrałyśmy z dostępnych na Hello Relax pakietów weekendowych, jest weekend na Dolnym Śląsku w prawdziwym zamku w Karpnikach, który skrywa w sobie wiele tajemnic. Atmosfera i architektura XV-wiecznego zamku, w którym urządzono butikowy hotel, naprawdę zachwyca.

Do twojej dyspozycji jest sauna fińska i parowa, masażysta, piękne łaźnie oraz całosezonowa, zewnętrzna balia z widokiem na park. Brzmi jak spełnienie marzeń, prawda? W końcu każda z nas od czasu do czasu chce się poczuć jak księżniczka.

Dolny Śląsk to także doskonały kierunek dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas aktywnie. Możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu naprawdę wiele, a po wszystkich atrakcjach regionu oprowadzi cię zawodowy przewodnik, który będzie czekał na ciebie na miejscu.

mtt.opole.p

To region pełen górzystych terenów, mokradeł, rozległych lasów, które kryją niezwykłe zamki, twierdze i wojenne schrony.

Dolny Śląsk gwarantuje ci więc ucieczkę od miasta w otoczenie pięknej natury.

Tutaj również odkryjesz tajemnicze, nie w pełni odkryte jeszcze obiekty zachwycające architekturą i niesamowitą historią. Podziemne szlaki Dolnego Śląska to jedna z wizytówek regionu, którą chętnie odwiedzają ludzie lubiący dreszczyk emocji. Ukryte pod ziemią miasto Osówka, kopalnie uranu, sztolnie i twierdze. Ta weekendowa wyprawa daje ci możliwość zwiedzenia tych terenów z własnym przewodnikiem, który oprowadzi cię po niezwykłych szlakach.

maszwolne.pl

Dzięki różnorodności Dolnego Śląska w Karpnikach czeka na ciebie wszystko to, czego potrzebujesz. Na przykład gdy brak ci energii, odwiedź ukryte w lasach energetyczne miejsca mocy, owiane tajemnicą i mistycyzmem, do których przyjeżdżają ludzie z całej Polski, ale ciężko do nich trafić samemu. Wybierz się na Górę Ślęża, którą w dawnych czasach górę tę nazywano „Śląskim Olimpem” i stworzono na niej kamienny, monumentalny krąg, który stanowił miejsce kultu boga słońca.

Zdaniem ezoteryków góra ta jest skupiskiem duszy naszej planety i wywiera zbawienny wpływ na okolicę. Plotki głoszą, że Ślęża to także miejsce ukrytych skarbów i… częstych obserwacji UFO.

W Karpnikach poznasz smaki Dolnego Śląska dzięki autorskiej kuchni, która kreatywnie łączy ze sobą kuchnię regionalną z międzynarodową: tatar z sarniny, policzki z dzika, gnocchi i rozmaite sałaty. Daniem firmowym jest tu pierś z kaczki, która urzeka gości sposobem przyrządzenia i absolutnie doskonałym smakiem.

TRAVEL