Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ranking najfajniejszych miejscówek na weekendowy wyjazd

Rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia według portalu Hallo Relax to przewodnik po inspiracjach i pomysłach na aktywne spędzenie weekendu. Zobaczcie, które obiekty urzekły założycieli serwisu i zaplanujecie swój podróżniczy kalendarz na 2019 rok!
.get_the_title().

Do celu prowadzi nas zawsze pomysł i iskra pasji, którą chcemy was wyrwać z domu – mówi Agata Chmielewska, założycielka portalu Hallo Relax. Klimat miejsca to dla nas poczucie swobody, naturalność i swoisty luz otoczenia. Obsługa to nic innego jak atmosfera, to magiczne „coś” i uśmiech, który unosi się w otoczeniu. Luksus definiuje obecna dookoła natura. Design to niewymuszony i nienarzucający się naturalny styl, komfort to sprawdzone przez nas miejsca, czyli recepta udany weekend. Oto ranking miejsc, które swoją wyjątkowością urzekły nas w 2018 roku i do których chętnie wrócimy w nowym, 2019!

1. Pałac Wiechlice

Polska gościnność i swoboda w płacowej oprawie. To przyjazne rodzinom i zwierzętom miejsce urzeknie każdego członka rodziny. Tu w 2019 będziemy organizować niezapomniane zajęcia z artystami.

Pochłonie was szalone rodzinne tworzenie, niezobowiązujące winobranie i relaks w klimatycznym basenie.

W alejach magicznego ogrodu poszukacie skarbów i złowicie rybę w stawie. Dzieciaki beztrosko wyszaleją się na farmie dzikich dzieci.

2. Zamek Karpniki

Każdy detal tego miejsca został odbudowany w hołdzie historii. Uznanie dla całego zaangażowanego i profesjonalnego zespołu, który jest gwarancją udanego wypoczynku i oczywiście dla Wojciecha, który z oddaniem zarządza całym obiektem.

Z tego miejsca poznacie inne Sudety, odkryjecie mroczne historie i legendy regionu.

Poszukując ezoterycznych miejsc mocy i minerałów, zapomnicie o materialnym świecie.

3. Hotel Aries

Biały kruk w pakietach Hallo Relax. Mimo że nie współpracujemy z dużymi obiektami, to miejsce darzymy wyjątkową sympatią. Cenimy je za wysoki standard obsługi oraz wyszukany i dobry góralski styl. Wspólnie zabierzemy was na spotkanie z aromatami win z najlepszym sommelierem i do historii z winnic. Nieskazitelne piękno ciała i duszy zapewni wam jedno z najlepszych spa w Polsce.

Tutaj zaprosimy was na randkę do teatru.

Oczywiście wśród 52 weekendów w roku nie może zabraknąć tych dla ciała i ducha, a więc…

4. No Name Luxury Spa

To miejsc, do którego warto wracać, szczególnie we dwoje. Cenimy ten włoski i niewymuszony design za wyjątkowy klimat strefy wellness i obiekt urządzony z niebywałą konsekwencją.

Naturalne i nienarzucające się wnętrze wręcz zaprosiło naturę do środka.

Tu, w Pienińskim Parku Narodowym, obiecujemy wam prawdziwe wytchnienie i relaks dla ciała i ducha.

5. Martiany 21.

Tutaj agroturystyka serwowana jest w standardzie hotelowym przy potrawach z własnych upraw. W środku lasu zanurzycie się w kameralnym basenie, a w pokoju czekają na was ciepłe szlafroki i kapcie.

Właściciele stworzyli oazę spokoju i wytchnienia tylko dla dorosłych.

Tu, wśród mazurskich uroków i pachnącej stajni, wyruszycie na jazdy konne w plener. W sercu mazurskich terenów objętych certyfikatem Natura 2000 znajdziecie czas tylko dla siebie lub na spotkania autorskie przy kominku.

6. Nakomiady

Zajmują szczególne miejsce w naszym sercu.

Właśnie tu będziemy zabierać was na digital detox i leśne kąpiele, aby mocniej poczuć spokój i znaleźć czas dla siebie.

To szczególny pałac, bo możemy was zaprosić do Piotra jak do naszego najlepszego znajomego. Poczujecie się tutaj swobodnie jak na weekendzie u przyjaciół. W spokoju zatopicie się w ulubionej lekturze w płacowej bibliotece lub zalegniecie w pokoju o nazwie kruczy lub zielonym apartamencie.

Na miejscu podejrzycie małą, ale tajemniczą manufakturę pieców kaflowych i poznacie tradycyjną metodę powstawania wzorów na kaflach.

W cieniu 300-letnich drzew poczujecie moc shinrin yoku.

7.Norweska Dolina

To wyjątkowe miejsce, choć mieści się w Karkonoszach, zachowuje skandynawski klimat. Tutaj doskonale poczujecie, co oznacza duńska filozofia szczęścia „hygge”. Intymność zapewnią wam kameralne apartamenty, a hotelowa infrastruktura pozwoli na wyjątkowy całoroczny wypoczynek dla całej rodziny. Mamy wiele pomysłów na to, aby wspólny weekend zapisał się w waszej pamięci wyjątkowo. Zimą będziemy was zabierać na wyprawę w góry na śnieżnych rakietach, szukanie cennych w tym regionie minerałów lub sentymentalną wycieczkę szlakiem Barei do czasów PRL.

8. Pałac i Folwarku Galiny

Uwielbiamy takie miejsca, gdzie cała rodzina może poczuć się swobodnie, zapewniając sobie cała masę rozrywek. Pokochacie ten pełen luzu i możliwości wypoczynek na mazurskich terenach. To wyjątkowe miejsce jest dalekie od sztywnych hotelowych standardów.

Dzieciaki poczują się jak w raju – nakarmią małe zwierzęta, nauczą się jeździć konno i zatracą się w zabawie.

Tereny o powierzchni 300 hektarów zapraszają was na jazdy konne i przejażdżki bryczką. Polecamy to miejsce na rodzinne weekendy wśród zwierząt, bo zwalnia tu czas i panuje swoboda.

9. Siedlisko Morena

Miejsce stworzone z myślą o wypoczynku całych rodzin. Tu spędzicie wspólne rodzinie chwile i znajdziecie wytchnienie tylko dla siebie.

Zawsze możecie tu przyjechać ze zwierzętami lub wybrać się na spacer z Boskim, przyjacielskim psem hotelowym.

Możecie także odpocząć w spa, odzyskać energię w strefie cardio, uprawiać nordic walking lub jogging. Rodzinnie spędzicie czas na pełnych emocji podchodach do czekoladowego drzewa lub na rodzinnym meczu tenisowym i zabawie w basenie.