Ranking najfajniejszych miejscówek na weekendowy wyjazd

Rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia według portalu Hallo Relax to przewodnik po inspiracjach i pomysłach na aktywne spędzenie weekendu. Zobaczcie, które obiekty urzekły założycieli serwisu i zaplanujecie swój podróżniczy kalendarz na 2019 rok!
.get_the_title().

Do celu prowadzi nas zawsze pomysł i iskra pasji, którą chcemy was wyrwać z domu – mówi Agata Chmielewska, założycielka portalu Hallo Relax. Klimat miejsca to dla nas poczucie swobody, naturalność i swoisty luz otoczenia. Obsługa to nic innego jak atmosfera, to magiczne „coś” i uśmiech, który unosi się w otoczeniu. Luksus definiuje obecna dookoła natura. Design to niewymuszony i nienarzucający się naturalny styl, komfort to sprawdzone przez nas miejsca, czyli recepta udany weekend. Oto ranking miejsc, które swoją wyjątkowością urzekły nas w 2018 roku i do których chętnie wrócimy w nowym, 2019!

1. Pałac Wiechlice

Polska gościnność i swoboda w płacowej oprawie. To przyjazne rodzinom i zwierzętom miejsce urzeknie każdego członka rodziny. Tu w 2019 będziemy organizować niezapomniane zajęcia z artystami.

Pochłonie was szalone rodzinne tworzenie, niezobowiązujące winobranie i relaks w klimatycznym basenie.

W alejach magicznego ogrodu poszukacie skarbów i złowicie rybę w stawie. Dzieciaki beztrosko wyszaleją się na farmie dzikich dzieci.

2. Zamek Karpniki

Każdy detal tego miejsca został odbudowany w hołdzie historii. Uznanie dla całego zaangażowanego i profesjonalnego zespołu, który jest gwarancją udanego wypoczynku i oczywiście dla Wojciecha, który z oddaniem zarządza całym obiektem.

Z tego miejsca poznacie inne Sudety, odkryjecie mroczne historie i legendy regionu.

Poszukując ezoterycznych miejsc mocy i minerałów, zapomnicie o materialnym świecie.

3. Hotel Aries

Biały kruk w pakietach Hallo Relax. Mimo że nie współpracujemy z dużymi obiektami, to miejsce darzymy wyjątkową sympatią. Cenimy je za wysoki standard obsługi oraz wyszukany i dobry góralski styl. Wspólnie zabierzemy was na spotkanie z aromatami win z najlepszym sommelierem i do historii z winnic. Nieskazitelne piękno ciała i duszy zapewni wam jedno z najlepszych spa w Polsce.

Tutaj zaprosimy was na randkę do teatru.

Oczywiście wśród 52 weekendów w roku nie może zabraknąć tych dla ciała i ducha, a więc…

4. No Name Luxury Spa

To miejsc, do którego warto wracać, szczególnie we dwoje. Cenimy ten włoski i niewymuszony design za wyjątkowy klimat strefy wellness i obiekt urządzony z niebywałą konsekwencją.

Naturalne i nienarzucające się wnętrze wręcz zaprosiło naturę do środka.

Tu, w Pienińskim Parku Narodowym, obiecujemy wam prawdziwe wytchnienie i relaks dla ciała i ducha.

5. Martiany 21.

Tutaj agroturystyka serwowana jest w standardzie hotelowym przy potrawach z własnych upraw. W środku lasu zanurzycie się w kameralnym basenie, a w pokoju czekają na was ciepłe szlafroki i kapcie.

Właściciele stworzyli oazę spokoju i wytchnienia tylko dla dorosłych.

Tu, wśród mazurskich uroków i pachnącej stajni, wyruszycie na jazdy konne w plener. W sercu mazurskich terenów objętych certyfikatem Natura 2000 znajdziecie czas tylko dla siebie lub na spotkania autorskie przy kominku.

6. Nakomiady

Zajmują szczególne miejsce w naszym sercu.

Właśnie tu będziemy zabierać was na digital detox i leśne kąpiele, aby mocniej poczuć spokój i znaleźć czas dla siebie.

To szczególny pałac, bo możemy was zaprosić do Piotra jak do naszego najlepszego znajomego. Poczujecie się tutaj swobodnie jak na weekendzie u przyjaciół. W spokoju zatopicie się w ulubionej lekturze w płacowej bibliotece lub zalegniecie w pokoju o nazwie kruczy lub zielonym apartamencie.

Na miejscu podejrzycie małą, ale tajemniczą manufakturę pieców kaflowych i poznacie tradycyjną metodę powstawania wzorów na kaflach.

W cieniu 300-letnich drzew poczujecie moc shinrin yoku.

7.Norweska Dolina

To wyjątkowe miejsce, choć mieści się w Karkonoszach, zachowuje skandynawski klimat. Tutaj doskonale poczujecie, co oznacza duńska filozofia szczęścia „hygge”. Intymność zapewnią wam kameralne apartamenty, a hotelowa infrastruktura pozwoli na wyjątkowy całoroczny wypoczynek dla całej rodziny. Mamy wiele pomysłów na to, aby wspólny weekend zapisał się w waszej pamięci wyjątkowo. Zimą będziemy was zabierać na wyprawę w góry na śnieżnych rakietach, szukanie cennych w tym regionie minerałów lub sentymentalną wycieczkę szlakiem Barei do czasów PRL.

8. Pałac i Folwarku Galiny

Uwielbiamy takie miejsca, gdzie cała rodzina może poczuć się swobodnie, zapewniając sobie cała masę rozrywek. Pokochacie ten pełen luzu i możliwości wypoczynek na mazurskich terenach. To wyjątkowe miejsce jest dalekie od sztywnych hotelowych standardów.

Dzieciaki poczują się jak w raju – nakarmią małe zwierzęta, nauczą się jeździć konno i zatracą się w zabawie.

Tereny o powierzchni 300 hektarów zapraszają was na jazdy konne i przejażdżki bryczką. Polecamy to miejsce na rodzinne weekendy wśród zwierząt, bo zwalnia tu czas i panuje swoboda.

9. Siedlisko Morena

Miejsce stworzone z myślą o wypoczynku całych rodzin. Tu spędzicie wspólne rodzinie chwile i znajdziecie wytchnienie tylko dla siebie.

Zawsze możecie tu przyjechać ze zwierzętami lub wybrać się na spacer z Boskim, przyjacielskim psem hotelowym.

Możecie także odpocząć w spa, odzyskać energię w strefie cardio, uprawiać nordic walking lub jogging. Rodzinnie spędzicie czas na pełnych emocji podchodach do czekoladowego drzewa lub na rodzinnym meczu tenisowym i zabawie w basenie.

TRAVEL