Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Razem z Hallo Relax zabieramy was do krainy wygasłych wulkanów, minerałów i kamieniołomów

Kraina wygasłych wulkanów, minerałów, kamieniołomów, czyli Dolny Śląsk. Dziś zabierzemy was do Szklarskiej Poręby, która jest nazywana mineralogiczną stolicą Polski i miastem Ducha Gór.
.get_the_title().

To tu bez trudu w górskich potokach i skałach można znaleźć prawdziwe skarby Ziemi, a spacerując po wzgórzach i wąwozach, usłyszeć Karkonosza, czyli owego ducha, który ze wstydem i złamanym sercem ukrył się we wnętrzu Śnieżki w swojej kamiennej twierdzy, w której z każdego kąta bije blask złota, srebra, drogocennych kamieni i pięknych pereł.

Dolny Śląsk to przepiękne krajobrazy, mnóstwo ciekawych zakątków do obcowania z naturą, odpoczynku i długich spacerów w otoczeniu niesamowitej przyrody. Chcielibyście chociaż na chwile uciec w te niesamowite okolice?

Portal Hallo Relax przygotował dla Was weekendowy wyjazd właśnie w te rejony.

Udacie się do komfortowych apartamentów wchodzących w skład Norweskiej Doliny, gdzie architektura przenika się z naturą. Wyjątkowość każdej willi podkreślają zaprojektowane w norweskim stylu wnętrza, które pomogą wam zrozumieć, czym jest hygge, czyli skandynawska filozofia szczęścia.

Kompleks willi znajduje się w dolinie szczęścia i miłości – to idealne miejsce dla aktywnych rodzin lub po prostu dla każdego poszukiwacza skarbów Ziemi. Poza wygodnymi sypialniami znajdziecie tam bar z kręgielnią, plac zabaw dla dzieci, mały basen i strefę relaksu z saunami i SPA. Głód zaspokoicie w restauracji prowadzonej przez francuskiego kucharza.

Wy dostajecie szansę na odpoczynek, a wasze pociechy pakiet fantastycznej zabawy!

Jaki pomysł na weekend ma dla was Hallo Relax?

Zabierzcie swoich bliskich w niezwykłą podróż do wnętrza Ziemi. Z Hallo Relax będziecie mogli wyruszyć na poszukiwanie najpiękniejszych minerałów na świecie (agatów, ametystów, fluorytów i wielu innych), które cały czas powstają w górach sudeckich. Tam pod okiem fachowców będziecie mogli je przeciąć i oszlifować, aby następnie zabrać ze sobą na pamiątkę.

To pomysł na rewelacyjny weekend, który oprócz ciekawej zabawy dostarczy wam multum ciekawostek ze świata natury. Dedykowany przewodnik podzieli się z wami swoją wiedzą o tajemniczym świecie drogocennych kamieni, opowie o legendach tamtejszych rejonów i zabierze do sudeckiej zagrody edukacyjnej.

Wspólnie odkryjecie skarby Ziemi: przemierzycie tamtejsze wąwozy i miejsca pełne minerałów, a przewodnik opowie wam o krainie wygasłych wulkanów i o licznych bogactwach naturalnych. Wdrapiecie się na „dolnośląską Fudżi”, z której rozciąga się niesamowity widok na całe Sudety i Wielkie Organy Wielisławskie będące pozostałością wulkanu sprzed 250 milionów lat.

Rodzinny weekend na Dolnym Śląsku to możliwość spędzenia fantastycznego czasu w gronie najbliższych, w komfortowym hotelu znajdującym się w otoczeniu niesamowitej natury. Jedziesz z nami?

Źródło zdjęć: fotosudety.pl

TRAVEL