Rowerowy kamper idealny na letnie podróże

Niemiecka firma CreaCon zaprezentowała niedawno swoją nową propozycję, która na pewno zainteresuje miłośników rowerowych podróży – latem marzyć będziemy o rowerowym kamperze!
.get_the_title().

Ten jednoosobowy, kompaktowy kamper będzie idealnym dodatkiem do elektrycznego roweru. Wygląda niepozornie, ale w zależności od ułożenia, jego pojemność dochodzi do 550 litrów. W zaledwie trzy minuty doczepioną do roweru skrzynię można zamienić w konstrukcję, która świetnie posłuży do odpoczynku czy ochrony przed deszczem. W strukturze kampera znalazło się też sporo miejsca na przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów.

Trwająca od wielu miesięcy pandemia koronawirusa zmusiła wielu z nas do zrewidowania planów podróżniczych. Za zaletę tej sytuacji uznać można fakt, że coraz bardziej doceniamy mniejsze, lokalne wypady. Z pewnością turystyka rowerowa stawać się więc będzie coraz popularniejsza, a zaprojektowany przez CreaCon kamper może ją dodatkowo uatrakcyjnić.

Podróże jednośladem są tanie i przyjazne dla środowiska, a oprócz tego stanowią świetną formę aktywności fizycznej.

Z kamperem możemy liczyć na dodatkową niezależność – producenci z CreaCon zapewniają, że ich produkt idealnie sprawdzi się podczas wielodniowych podróży. Obecnie na rynku dostępny jest jedynie model jednoosobowy, jednak wkrótce dołączy do niego również wersja dla dwóch osób.

Zdjęcia: Scout Camper
Teskt: AD

TRAVEL