Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Spełnij marzenie z dzieciństwa i wynajmij Barbie’s Malibu Dreamhouse

Usytuowany blisko plaży i bardzo, bardzo różowy. Dom Barbie, o którym wiele z nas marzyło w dzieciństwie, jest dostępny na Airbnb i można go wynająć za jedyne 230 złotych za noc.
.get_the_title().

Za wszystko odpowiedzialna jest firma Mattel produkująca słynne lalki. Na cześć 60. rocznicy marki pozwoli czterem szczęśliwcom na spełnienie marzeń z dzieciństwa i wynajmie im dom będący realną wersją domku dla lalek Barbie.

Nocleg będzie można zarezerwować jedynie na dwa dni i tylko w dniach 27-29 października.

Koszt tej przyjemności to 230 złotych za noc.

źródło: Airbnb
źródło: Airbnb

Trzypiętrowy dom, z którego roztacza się piękny widok, położony jest nad oceanem w pobliżu molo w Malibu, Ma dwie sypialnie z dwiema łazienkami oraz garderobę wyposażoną w ulubione sukienki Barbie.

Jest też kultowa, różowa zjeżdżalnia prowadząca z balkonu wprost do basenu, patio na świeżym powietrzu, zaopatrzona kuchnia, kino oraz przestrzeń do medytacji.

źródło: Airbnb
źródło: Airbnb
źródło: Airbnb

W pakiecie są również dodatkowe udogodnienia dla gości. Światowa mistrzyni szermierki i olimpijka Ibtihaj Muhammad zaoferuje lekcje szermierki, a Gina Clarke-Helm, założycielka restauracji Malibu Seaside Chef, przygotuje specjalne potrawy i da praktyczną lekcję gotowania.

A ponieważ Barbie zawsze musi dobrze wyglądać, na miejscu będzie czekała też sławna stylistka fryzur Jen Atkin, która na co dzień współpracuje z Kim i Kourtney Kardashian.

źródło: Airbnb
źródło: Airbnb
źródło: Airbnb

Zarezerwowanie noclegu w robiącym wrażenie domu Barbie będzie wymagało sporo szczęścia, ale dla spełnienia marzeń z dzieciństwa warto próbować. Możliwość zarezerwowania Barbie’s Malibu Dreamhouse w serwisie Airbnb rusza 23 października o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Airbnb całą kwotę przekażę na inicjatywę Barbie’s Dream Gap organizowaną w imieniu platformy pozyskiwania funduszy GoFundMe, która ma pomóc dziewczętom przywrócić wiarę w swoje możliwości i nie rezygnować z marzeń.

źródło: Airbnb
źródło: Airbnb

Tekst: Marta Mankiewicz