Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ta ofarta Airbnb przypadnie do gustu introwertykom lub romantykom, o ile nie mają lęku wysokości

Dobrze też przed podróżą spisać testament i wykupić porządną polisę ubezpieczeniową na życie – tak na wypadek gdybyście nie mogli się oprzeć opieraniu się o okno.
.get_the_title().

Jeśli w pierwszych słowach oferty Airbnb pada pytanie „Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by spędzić noc w gnieździe kondora?”, to zapowiada się ciekawie. Kondory gnieżdżą się właśnie na półkach skalnych w górach wysokich. Jeśli taka forma egzystencji do was przemawia, Skylodge Adventure Suits jest propozycją, która was zainteresuje.

To nietuzinkowe lokum mieści się w równie niezwykłym miejscu – w Świętej Dolinie Inków w peruwiańskich Andach. Tam, około 400 metrów nad ziemią do skalistych zbocz gór przytwierdzone są kapsuły – oczywiście przezroczyste, bo na tym polega cały fun.

Do wynajętej kapsuły można dostać na dwa sposoby: wspinając się po zboczu góry lub wędrując wyznaczonym szlakiem.

Ci, którzy zdecydują się na taką przygodę, zostaną jednak szczodrze wynagrodzeni za swoją odwagę i ciekawość świata. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków i gwarancji wspomnień na całe życie, Skylodge oferuje swoim gościom bardzo atrakcyjne warunki. Biorąc pod uwagę okoliczności przyrody, można je wręcz nazwać luksusowymi. Wynajmujący mają zapewnione m.in. wygodne łóżka czy wyśmienity obiad z winem.

Choć wielu po dotarciu na górę i pierwszym spojrzeniu w dół, pewnie najbardziej ucieszy stała obecność przewodnika, który śpi w sąsiednim module.

Chętnych na takie atrakcje nie brakuje – kapsuły są w pełni zarezerwowane na najbliższe miesiące.

Entuzjastów gór i adrenaliny nie odstrasza nawet koszt noclegu, który wynosi ok. 1600 złotych od osoby.

Kapsuły są 3 i zapewniają wygodny pobyt maksymalnie 12 osobom. Obstawiamy jednak, że to trudno dostępne miejsce upodobali sobie introwertycy lub pary chcące spędzić romantyczne chwile z dala od ludzi. Choć, ze względu na przezroczyste ściany, na pewno należy pamiętać o popularności dronów.

Skylodge Adventure Suites wynajmiecie tutaj. Zdjęcia użyte w tekście pochodzą z tej oferty.
Tekst: Kinga Dembińska