Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Tanie pociągi na majówkę? POLREGIO przygotowało majówkowy prezent dla podróżujących

POLREGIO, startuje dziś z tanimi przejazdami na majówkę. Nad morze dojedziemy z Warszawy już za niecałe 28 i 57 zł. W ofercie także bilet turystyczny na 6 dni za 39 zł. Czas start!
.get_the_title().

Tegoroczna majówka zapowiada się bardzo dobrze, ma być piękna pogoda, a do tego prawie tydzień wolnego. Wielu z Was ma już pewnie plany, a niektórzy zastanawiają się jak wykorzystać ten czas. Warto wyruszyć na wycieczkę po tych ulubionych i mniej znanych malowniczych zakątkach Polski.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO przygotował na majówkę sporo nowości, które ucieszą pasażerów cenami. Bilet na 6 dni, pociągi majówkowe nad morze i start połączeń sezonowych. Na chętnych czekają nielimitowane przejazdy pociągami REGIO przez prawie 6 dni już od 39 zł. Nowością będą pociągi majówkowe nad morze kursujące pomiędzy Łodzią, Warszawą, a Trójmiastem obsługiwane nowoczesnym taborem i dostępne już od 27,88 zł.

– Nad morze wyruszą zmodernizowane składy wyposażone m.in. w WiFi, ładowarki indukcyjne, klimatyzację oraz udogodnienia dla matek z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami – tłumaczy Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne.

Nad morze od 27,88 zł w cztery godziny!

Nowością będą pierwsze od wielu lat pociągi majówkowe uruchamiane przez POLREGIO na trasie Łódź – Warszawa – Gdynia z najatrakcyjniejszą na tej trasie ceną biletów. Bilet normalny z Łodzi do Gdyni kosztuje tylko 61,90 zł, a bilet studencki 30,33 zł. Bilet normalny na trasie Warszawa – Gdynia to koszt jedynie 56,90 zł, a bilet studencki 27,88 zł.  Ilość biletów jest ograniczona w tym wypadku warto więc już dziś powalczyć. Sprzedaż online startuje dziś także przez uruchomioną w grudniu aplikację POLREGIO oraz biletyregionalne.pl, SkyCash i Koleo.

Bilety turystyczne na 6 dni za 39 i 45 zł!

POLREGIO zaoferuje dwa typy biletów turystycznych: „Mini bilet turystyczny” w cenie 39,00 zł, który jest honorowany w pociągach REGIO. Dostępny jest również „Bilet turystyczny” 
w cenie 45,00 zł, który – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Oba bilety będą ważne od godziny 18:00 30 kwietnia do godziny 6:00 6 maja. Oznacza to, że każdego dnia majówki będzie można podróżować pociągami REGIO bez limitu już od ok. 7 zł dziennie.


Start połączeń sezonowych do turystycznych regionów Polski

W długi majowy weekend, na wielu atrakcyjnych trasach w Polsce, startują sezonowe połączenia POLREGIO, np. Białystok – Waliły, Kielce – Sandomierz p. Skarżysko – Ostrowiec Św., Lublin – Bełżec, Lublin – Jarosław, Zamość – Rzeszów czy Rzeszów – Łupków. Warto dodać, że pociągi POLREGIO docierają do szeregu innych turystycznych miejscowości, takich jak: Krynica-Zdrój, Komańcza, Zwierzyniec, Ełk, Giżycko, Hel, Kołobrzeg, Świnoujście, Gniezno, Koszalin, Szklarska Poręba Górna, Bystrzyca Kłodzka, Stary Sącz, Malbork, Chojnice, Czaplinek, Piwniczna-Zdrój czy Kościerzyna.

www.polregio.pl