Tatra Glamp, czyli najpiękniejszy glamping który znajdziecie w Polsce

Glamping, czyli camping w wydaniu glamour, powoli zdobywa coraz większą popularność. W Bukowinie Tatrzańskiej powstał kompleks, w skład którego wchodzą cztery kopuły sferyczne gwarantujące pełen luksus na łonie natury.
.get_the_title().

Sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego, bliska odległość od Bukowiny Tatrzańskiej i widok na panoramę Tatr. Przenosimy się do wyjątkowego miejsca w samym sercu polskich gór, gdzie jest prze-pięk-nie! Meldujemy się w jednej z 4 kopuł sferecznych – to brzmi jak nieziemskie przeżycie i patrząc na ich wnętrza, nie mamy już wątpliwości, że wylądowaliśmy na planecie Relaks. Każda z kopuła jest luksusowo wyposażona i spełnia standardy czterogwiazdkowego hotelu.

Kominek wewnątrz kopuły zapewnia przytulny klimat. Na tarasie przed kopułą znajduje się ruska bania, zestaw wypoczynkowy, kominek ogrodowy oraz miejsce, gdzie możecie przyrządzić posiłek.

Mimo że projekt jest jak najbardziej nowoczesny, to jednak pomysłodawcy tego glampingu nie chcieli stworzyć w Tatrach miejsca oderwanego od naturalnego piękna i klimatu tych gór – dlatego wnętrza kopuł urządzone są w niesamowicie ciepłym, góralskim klimacie, a z panoramicznego okna można podziwiać cudowne widoki i dzikie zwierzęta w ich środowisku naturalnym.

Na terenie kompleksu znajduje miejsce na ognisko i sporo przestrzeni do aktywnego spędzania czasu – może wypić kawę na leżaku, poćwiczyć jogę na trawie, a dzieciaki mają gdzie pobiegać w otoczeniu przepięknej natury. Do Tatrzańskiego Parku Narodowego i Bukowiny Tatrzańskiej jest przysłowiowy rzut beretem. Tak naprawdę podczas pobytu w Tatra Glamp człowiek ma ochotę się rozdwoić, by móc nacieszyć się wszystkimi atrakcjami, spośród których największą są chyba same niesamowite kopuły!

Swoją ofertę na weekendowy wypad w tym magicznym miejscu ma dla nas portal Hallo Relax, który stara się znaleźć dla każdego fajny sposób na spędzenie weekendu.

Rodzinnie z dzieciakami możecie wybrać wyjazd na naukę wspinaczki, gdzie na specjalnie przygotowanej skałce nauczycie się wspinać – zaczynając od różnych stopni trudności i wysokości, kończąc na zjeździe tyrolką. Na miejscu czekają na Was komfortowe warunki dla 3 osób (w dowolnej konfiguracji 1 plus 2 dzieci lub 2 plus 1).

Pary, które zatęskniły za namiotami, ale jednak muszą mieć łóżko i swoją łazienkę, mogą zwiększyć poziom adrenaliny, wybierając wypad w Tatry z nauką strzelectwa, które dostarczy wam niesamowitych wrażeń.
Jadąc na weekend z przyjaciółką lub kumplem możecie poznawać okolice z wyjątkowym przewodnikiem TOPR, któremu żadna przełęcz i pasmo górskie nie są straszne – zabierze was na szlak zamknięty dla turystów, do Jaskini Mylnej, gdzie niektóre korytarze są na prawdę nieodkryte!

To jak, gotowi na niezwykłe doznania w pełnej bliskości z naturą?