Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ten hotel zajmie się publikacją materiałów na social mediach za ciebie, żebyś mógł spokojnie wypoczywać

Basen, słońce i… telefon, po który odruchowo sięgamy co chwilę, żeby wrzucić coś fajnego na Facebooka czy Instagrama. Ibis Hotels ma ofertę, która pozwoli nam cieszyć się wakacjami, bez starty dla naszego contentu w social mediach.
.get_the_title().

Urlop to teoretycznie świetny czas na oderwanie się od rzeczywistości – również tej wirtualnej. Ciężko jest jednak celebrować każdą wolną chwilę, kiedy wokół widzimy tyle sposobności do zrobienia świetnej fotki, którą chcielibyśmy podzielić się z naszymi znajomymi i followersami. Przyozdobiony jadalnymi kwiatami drink z hotelowego baru jest dużo bardziej fotogeniczny niż lampka wina, którą nalejemy sobie wieczorem w domu. W przeprowadzeniu wakacyjnego digital detoxu lub przynajmniej ograniczeniu spędzania czasu w social mediach pomoże nam sieć Ibis Hotels w Szwajcarii. Przygotowała ona specjalną usługę dla swoich gości – „Relax we Post”. Jest ona skierowana do osób, które nie chcą, by urlop oznaczał brak aktywności na social mediach, zwłaszcza że wokół tyle okazji do pięknych ująć. Z drugiej jednak strony chętnie by wypoczęły,

Zrobienie fajnych fotek, a potem jeszcze wybranie spośród nich tej najlepszej zajmuje przecież masę czasu, co w czasie urlopu jest wyjątkowym jego marnotrawstwem.

W hotelach Ibis w Zurychu i Genewie nasze konto na Insta będzie aktualizowane za nas.

Wystarczy, że podamy hasło do konta, a tzw. „Instagram Sitters” zajmą się publikowaniem na nim zdjęć czy relacji.

To usługa jedyna w sowim rodzaju – mówił na konferencji prasowej Philippe Alanou z AccorHotels Central Europe. – Uważnie śledzimy najnowsze trendy i dostosowujemy do nich nasza ofertę, żeby ułatwić gościom życie i zapewnić niezapomniany pobyt.

Domyślamy się, że są tacy, którzy prędzej powierzyliby obcym ludziom opiekę nad swoim dzieckiem, niż profile na social mediach. Pomysłodawcy usługi „Relax we Post” uspakajają jednak, że jej realizacja zajmą się prawdziwi profesjonaliści.

Do współpracy zaprosili 10 popularnych w Szwajcarii influencerów, którzy profile instagramowe prowadzą po mistrzowsku.

Działania hotelu to nie tylko ukłon w stronę młodego pokolenia czy ciekawe działanie marketingowe, które narobi trochę szumu w świecie reklamy. Na wprowadzenie usługi wpływ miały też badania, mówiące, że aż 40 proc. osób wybiera hotel, sugerując się tym jak bardzo instagramowalne jest to miejsce. Dzięki działaniom z influencerami Ibis może mieć pewność, że fotki otagowane nazwą hotelu będą niesamowicie atrakcyjne i zaprezentują hotele jako instagramowe Eldorado.

Tekst: Kinga Dembińśka

TRAVEL