Uchwyć moment na zdjęciu i wygraj 10 tys. złotych od Answear.com!

Dajcie się zainspirować, zróbcie zdjęcie i weźcie udział w konkursie CatchTHEmoment.
Nie zawsze wiemy, co nas zainspiruje, ale większość z nas świetnie zna to uczucie.

Inspiracja – co to takiego?

Czym jest inspiracja? Na to pytanie tylko pozornie łatwo odpowiedzieć. To te rzeczy, które nas stymulują, nakręcają, pobudzają do działania – jasne. Schody zaczynają się wtedy, gdy próbuje się je zdefiniować. Bo w końcu dla każdego z nas impulsem może być coś innego: weekendowy spacer, ostatnio obejrzany film czy nawet krótki artykuł przeczytany na ekranie w autobusie. A czasem nawet wszystkie te rzeczy naraz albo i nic konkretnego – to też ten stan, kiedy wiele spraw przemieliło się w naszym umyśle, sprawiając w końcu, że coś 'zaskoczy’.

Konkretne źródło inspiracji czasem trudno przyszpilić, ale to nie znaczy, że nie warto jej szukać. Zwłaszcza dlatego, że to niezwykle przyjemne uczucie. Daje nam zastrzyk energii i motywację do dalszego działania, a niektórzy twierdzą nawet, że wynosi ich na chwilę na wyższy poziom istnienia. I w sumie trudno im się dziwić, bo moment, w którym przychodzi do nas inspiracja, jest naprawdę wyjątkowy – to chwila niezwykłej jasności umysłu, czego zazwyczaj, w codziennym stresie i pośpiechu, po prostu nie doświadczamy.

Czasem jednak trzeba sobie pozwolić na to, by odczuć inspirację i stworzyć ku temu dogodne warunki. Pędząc z jednego miejsca na drugie i mając na głowie sto spraw, czasami nie słyszy się nawet własnych myśli. Warto zwolnić, rozejrzeć się po swoim otoczeniu, pozwolić sobie ochłonąć i podłączyć się do własnych emocji. Gdy się to już zrobi – działać zgodnie z nimi. Coś sprawia, że odczuwacie większą motywację? Idźcie w tym kierunku i to w miarę od razu! Nie czekajcie na pierwszy wolniejszy weekend, bo moment inspiracji może przeminąć, a wasz pomysł zacznie blaknąć. Nie warto myśleć nad nim przez sto lat, tylko działać! Czasem ogień inspiracji spala się naprawdę szybko.

Konkurs fotograficzny CatchTheMoment zachęca do dokumentowania wyjątkowych chwil.

Złap moment z Answear.com

CatchTHEmoment to nazwa konkursu fotograficznego Answear, którego kolejna edycja właśnie się rozpoczęła. Poprzednia okazała się niemałym sukcesem, bo uczestnicy z 7 krajów nadesłali aż 16 tys. zdjęć, a jej rozwinięciem była akcja charytatywna #CatchTheCharity. Nieprzypadkowo pisaliśmy o inspiracji, bo hasło, które przyświeca Answear.com, brzmi właśnie 'Lifespiration Starts Here’. Marka zachęca w ten sposób do cieszenia się życiem, inspirowania się codziennością – na luzie i po swojemu.

Jako marka chcemy nieustannie zachęcać do życia w pełni, do szukania powodów, chwil, momentów, które wywołują emocje, inspirują, pozwalają spojrzeć dookoła i zachwycić się światem. Kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu CatchTHEmoment jest okazją, by wspólnie z naszą społecznością stworzyć galerię lifespiracji i zaprezentować to, co nas inspiruje na co dzień i od święta w różnych obszarach naszego życia, nie tylko w modzie – mówi Kacper Barylski, Communication Manager.

Konkurs CatchTHEmoment skierowany jest głównie do fotografów-amatorów i polega na tym, by dać się zainspirować i uchwycić na zdjęciu wyjątkową chwilę. Moment, w którym poczujecie emocje, coś, co uruchomiło waszą wyobraźnię lub stało się początkiem dłuższej historii… Co to może być? To już raczej pytanie do was, bo Answear.com nie zamierza was ograniczać. Moment możecie uchwycić w dowolnym miejscu: i we własnym mieszkaniu, i na drugim końcu świata; przeżywając przygodę życia i wracając z pracy. Bo każda chwila może się okazać tą wyjątkową, jeśli tylko otworzycie się i dostroicie do otaczającego was świata, poszukując inspiracji.

Do wygrania nagroda główna w wysokości 10 tys. złotych i 10 nagród dodatkowych. Macie czas do końca lipca!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wiecie już kto może wziąć udział w konkursie i co powinno się znaleźć na zdjęciu, prawda? Zanim oddacie się w pełni we władanie inspiracji, dowiedzcie się też, jak i kiedy zgłosić swoje prace. Zasady są bardzo proste: wystarczy, że wrzucicie zdjęcie na swojego Instagrama, dodając hasztag #catchthemomentpl, oznaczając @answear na zdjęciu i w opisie oraz lajkując profil marki. Konkurs kończy się 31 lipca, więc jest sporo czasu, ale warto mieć oczy szeroko otwarte i eksperymentować z kadrami. Co można wygrać? Nagroda główna wynosi aż 10 tys. złotych. Przyznane zostanie też 10 nagród dodatkowych, po 1 tys. złotych każda.

Wszystko w rękach jury, w skład którego Marcin Franczak, Kacper Barylski oraz Igor Szwęch. To właśnie oni wybiorą najbardziej kreatywne i inspirujące spośród zgłoszonych i – uwaga – prawidłowo opisanych prac. Warto więc zadbać o to, by na sto procent spełnić wszystkie warunki konkursu, a więc dodać stosowny hasztag i polajkować i oznaczyć co trzeba.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia: Answear.com

Banner Image
Banner Image

TRAVEL