Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wakacje Unplugged czy w sportowym duchu z elementami Gamingu?

Ile jest dzieci, tyle jest też preferencji dotyczących spędzania wolnego czasu. Są te spokojne, które najbardziej lubią prace plastyczne i obcowanie z naturą, i te, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i najchętniej cały dzień biegałyby z piłką.
.get_the_title().

Gdy już wykorzystacie opcje wakacji u dziadków, wspólnego urlopu nad morzem czy półkolonii w szkole, warto przyjrzeć się ofertom obozowym. My wybraliśmy i porównujemy dwa zupełnie różne wyjazdy z biura Kompas, które ma 21-letnie doświadczenie w organizacji wakacyjnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted (dla dzieci w wieku 7-18 lat)

Nie ma się co oszukiwać – gry i piłka nożna to pasja większości chłopców, a odciągnięcie nastolatka od gier online to nie lada wyzwanie. O ile wizja wakacji z nosem w komputerze jakoś nie napawa optymizmem, to akurat z tego rozwiązania rodzice będą zadowoleni, a dzieciaki wdzięczne za obóz marzeń!

Nowością w ofercie Kompasu jest obóz dla fanów FIFY, gier i sportu.

Obóz został podzielony na dwie strefy: Gameplay i Sport Zone.

Na uczestników czeka tu masa atrakcji – przeglądając ofertę sami zastanawiamy się, jak oni to zrobią w te 11 dni.

Na miejscu w towarzystwie Oskara Junajted Siwca, znanego youtubera specjalizującego się w e-sporcie, Mistrza Polski FIFA, dzieciaki dowiedzą się, że bycie znanym gamerem i youtuberem, to nie tylko pasja, sukces i popularność, ale też ciężka praca i ciągły rozwój.

To aktywne wakacje z codziennymi treningami piłkarskimi, biegami na orientację, a także quadami i paintballem.

Obozowiczów czeka również solidna porcja ukochanych rozgrywek FIFA, poznawanie tajników produkcji i montażu filmów na YT oraz streamingu.

Uczestnicy wyjazdu dowiedzą się wszystkiego o grach, najlepszych graczach, konsolach, turniejach i niezbędnym sprzęcie. Poznają tajniki streamingu a także będą mieli okazję obejrzeć pokaz treningu e-sportowca. Na wszystkich czeka szkolenie z Mistrzem: co trzeba wiedzieć i jak szlifować umiejętności, aby grać w FIFA 20 na najwyższym poziomie, oraz spotkanie konferencyjne i wspólne turnieje z Junajtedem!

Żeby przypadkiem dzieci nie wróciły z wakacji wypoczęte, organizatorzy szykują wypad na zwiedzanie Trójmiasta oraz stadionu Enegra Gdańsk.

Obóz Unplugged (dla dzieci w wieku 5-9 lat)

Idea Leśnej Akademii opiera się na możliwie jak najbliższym kontakcie z przyrodą. Organizatorzy wierzą, że kontakt z naturą powinien być jedną z najważniejszych aktywności w życiu dzieci i dorosłych. My też jesteśmy tego zdania! Najlepiej wspominamy wakacje u babci na wsi: obserwowanie zwierząt, hasanie po polach i łąkach czy wdrapywanie się na drzewa.

Nie ma to jak długie spacery, zabawy w pisaku czy błocie, poznawanie świata poprzez to, co możemy dotknąć, powąchać i obejrzeć, obcując z naturą.

Czy wiesz jak pachnie świerk? Czy żywica jest lepka? Ile mrówek mieszka w mrowisku? Gdzie przebywają zwierzęta w ciągu dnia? Czy da się rysować palcem po wodzie? A po piasku? Jeśli chcesz, aby twoje dziecko poznało odpowiedzi na te pytania, to ten obóz jest dla was.

Leśna Akademia wdraża w życie ideę wychowania dzieci blisko natury, zapewniając maluchom zrównoważony rozwój i pozwalając na naturalne rozbudzenie ciekawości świata, który badać będą w sposób empiryczny. Nawiązuje ona poniekąd do m.in. skandynawskiej i zachodnioeuropejskiej tradycji.

Pamiętacie przygody Dzieci z Bullerbyn? Ich beztroskie, pełne spokoju i zabawy życie? Jeśli marzycie o takich wakacjach dla waszych pociech, ten obóz będzie idealnym rozwiązaniem.

Punkty programu to cele, do których dzieci będą dążyć, ale ich realizacja będzie zależała od wyobraźni i autorskich pomysłów obozowiczów i wychowawców.

Marzeniem organizatorów jest, by podczas obozu dzieci miały prawdziwą możliwość odkrycia siły natury, poszukiwania własnych rozwiązań, używania wyobraźni do kreowania świata.

„Nie ma złej pogody, są tylko niewłaściwe ubrania” – zakłada idea obozu. Oznacza to że dzieci będą spędzały czas głównie na świeżym powietrzu – również podczas deszczu. Jesteśmy absolutnie na TAK!