Weekend z najsłynniejszym polskim agentem wywiadu?

Współautor serialu Nielegalni, Vincent Severski zabierze Was na Mazury.
.get_the_title().

Kto z nas nie lubi historii z dreszczykiem? Thrillery, filmy sensacyjne, kino akcji to najchętniej oglądane przez Polaków gatunki filmowe. Chcielibyście usłyszeć na żywo opowieści byłego szefa wywiadu, autora thrillerów kryminalno – politycznych opartych na jego własnych doświadczeniach?

Kojarzycie postać Vincenta V. Severskiego? Pod tym pseudonimem kryje się Włodzimierz Sokołowski, oficer polskiego wywiadu, pracujący przez wiele lat poza granicami kraju pod przybraną tożsamością.

Dzięki portalowi Hallo Relax już w najbliższy weekend macie możliwość spędzić kameralny wieczór w towarzystwie prawdziwego szpiega, posłuchać o niesamowitych przygodach które przeżył, dowiedzieć się historii, o których nikt jeszcze głośno nie mówił. Dowiedzieć się, jak wygląda życie codzienne i szkolenia, w których brał udział były oficer wywiadu PRL i RP.

Severski realizował zadania na Wschodzie, Azji, Bliskim Wschodzie, Afryce i Europie. Odbył około 140 misji w blisko 50 krajach. Jest postacią dobrze znaną w międzynarodowym środowisku oficerów służb specjalnych.
Jest także autorem wielu powieści szpiegowskich, a na podstawie jednej z nich, powstał ostatnio głośny serial „Nielegalni”, który z pewnością wielu z was ma okazję oglądać.

Vincent V. Severski to postać wyjątkowa i niezwykle ciekawa, przez swoje 26 letnie doświadczenie w pracy dla Agencji Wywiadu i Służb Bezpieczeństwa, miał okazję przeżyć wiele niesamowitych przygód, usłyszeć masę niesamowitych historii i być świadkiem wydarzeń mrożących krew w żyłach. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez władze Polski oraz Izraela i Wielkiej Brytanii, a także Baracka Obamę.

Pakiet oferuje Wam 2 dniowy lub 3 dniowy pobyt ze śniadaniami w malowniczo położonym w sercu Mazur hotelu Martiany 21, w bajecznym otoczeniu prawdziwej natury.

W nieformalnej atmosferze zjecie przepyszną kolację z autorem bestsellerów, który zdradzi kulisy swojej pracy, opowie o swoim życiu i wydanych książkach. Wszystkie historie podsyci niesamowity tembr głosu Severskiego!
Przy kominku i lampce wina przeżyjecie niesamowicie ciekawy wieczór, bogaty w doznania intelektualne, poznając ciekawostki z pracy tajnego agenta.

Oczywiście podczas wyjazdu nie zabraknie wam czasu dla siebie, na odpoczynek, albo nieco aktywniejszego korzystając z rowerów, nordic walking’u, czy wybierając się na długie spacery w pięknym i rozległym obszarze zaliczonym do NATURA 2000.
Hotel Martiany 21 oferuje stały dostęp do strefy wellness, relaks w basenie i gorącej saunie. A dla chętnych jazda konna i masaże.