Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wiejskie gospodarstwo zmieniono w hotel. Jego wnętrze cię uspokoi

Hotel znajduje się w sielankowej wiosce i praktycznie zlewa się z zielonym krajobrazem okolicy.
.get_the_title().

Stare wiejskie gospodarstwo pojawia się w waszych snach o odpoczynku w spokojnym miejscu na łonie natury? Sprawdźcie Nordigard Blessom Farm – hotel, który został stworzony w XVII-wiecznym zespole budynków służącym dawniej za farmę. Znajduje się on w sercu spokojnej, norweskiej wioski o nazwie Vågå, która zachwyca sielskim, zielonym krajobrazem.

Goście hotelu mogą korzystać z trzech niezwykle przytulnych pokojów. Wnętrze każdego z nich jest urządzone w rustykalnym, lecz wyrafinowanym stylu.

Znajdują się w nich ściany wykonane z drewnianych balii, kominek oraz stare, norweskie meble. Niektóre z nich pochodzą z XVII wieku.

Źródło: inhabitat.com

Wiejskie gospodarstwo zmienione w hotel rozpieszcza gości nie tylko niesamowicie przytulnym i wprost stworzonym do odpoczynku wnętrzem, ale także pysznymi śniadaniami, które składają się między innymi z wypiekanego na miejscu chleba oraz domowej marmolady. Po śniadaniu goście mogą się zrelaksować na łonie natury. Mają do wyboru wędrówkę po okolicznych pasmach górskich, jazdę konną czy spacer po Parku Narodowym Rondane – najstarszym parku narodowym w Norwegii. Mogą także odpocząć w rozległym ogrodzie lub w sadzie, które przynależą do hotelu.

Brzmi jak marzenie? Więcej informacji znajdziecie na tutaj.

Źródło: inhabitat.com
Źródło: inhabitat.com
Źródło: inhabitat.com
Źródło: inhabitat.com

TRAVEL