258 bohaterów Londynu w 3 minuty pokazało swój talent. Ta reklama Nike wgniata w fotel!

Wśród gwiazd, które wzięły udział w 3-minutowym klipie, mającym obrazować siłę młodego Londynu, zobaczymy m.in. gwiazdy sportu, ale także muzyków, jak Skepta czy Jorja Smith.
.get_the_title().

„Nikt nie przebije londyńczyka” – tak można by przetłumaczyć tytuł nowej reklamy Nike, w której wzięło udział 258 mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii. Trwający nieco ponad 3 minuty klip składa się z oszałamiających ujęć i prezentuje – z przymrużeniem oka, często w przerysowany, wręcz komiksowy sposób – gwiazdy sportu czy muzyków, którzy obrazują witalność Londynu i różnorodność talentów, jakimi dysponują mieszkańcy tego miasta.

W gwałtownie pociętych sekwencjach obrazów zobaczymy zarówno głośne nazwiska, jak i dopiero wschodzące postaci. Znalazło się tu miejsce dla grime’owego rapera Skepty (to właśnie jego utwór „Shutdown” otwiera reklamę), wokalistki Jorji Smith (autorka przeboju z zeszłego roku, aktualnie współautorka soundtracku do głośnej „Czarnej Pantery”), gwiazd piłki nożnej, jak Alex Iwobi czy Harry Kane, a także innych, również mniej znanych sportowców – w tym tych mających na koncie współpracę z amerykańskim brandem.

Więcej o akcji przeczytacie pod tym linkiem, gdzie aktualni bohaterowie Nike opowiadają o tym, jak swoją pracą wpływają na życie miasta.

TU I TERAZ