Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 artystów, których musisz usłyszeć na Undercity 2018

Na Undercity wystąpi ponad 20 międzynarodowych artystów na 3 grających jednocześnie scenach. Czyje występy koniecznie musicie zobaczyć tej nocy? Mamy dla was 5 rekomendacji.
.get_the_title().

Przed nami jedno z najmocniejszych wydarzeń z muzyką elektroniczną tego roku, czyli Undercity 2018 – nowy halowy festiwal multimedialny, który już 3 listopada zadebiutuje na warszawskim Torwarze. Na imprezie wystąpi ponad 20 międzynarodowych artystów na 3 grających jednocześnie scenach. Czyje występy koniecznie musicie zobaczyć tej nocy? Mamy dla Was 5 rekomendacji.

1. Catz ’N Dogz (City Hall Stage)

Line-up festiwalu wypełnia wielu znakomitych artystów, którzy są znani na całym świecie. Do tego grona na pewno należy zaliczyć duet Catz ’N Dogz. Grzegorz i Wojtek pochodzą z Polski i od lat podbijają scenę za sprawą świetnych produkcji i setów oraz działalności ich wytwórni Pets Recordings. Ci z was, którzy byli w tym roku na Audioriver i trafili przynajmniej na jeden z dwóch występów chłopaków wiedzą, że na Undercity podczas ich seta na pewno usłyszymy przynajmniej kilka tanecznych bomb.

2. Dixon (Metropolis Stage)

Bardzo charakterystyczna i charyzmatyczna postać oraz wielokrotnie wybierany numer jeden światowego rankingu DJ-ów według czytelników prestiżowego serwisu Resident Advisor.

Dixon to wybitny specjalista w DJ-skim fachu, który posiada genialną selekcję i świetne umiejętności techniczne.

Dla fanów wytwórni Innervisions występy Niemca to święto i nie ma co się temu dziwić, bo grana przez niego muzyka to idealny balans pomiędzy parkietową energią a brzmieniami wypełnionymi melodią i emocjami.

3. Honey Dijon (City Hall Stage)

Zdecydowanie jedno z największych objawień międzynarodowej sceny ostatnich lat, które zaraża energią publiczność na całym świecie. Honey Dijon to artystka wychowana na brzmieniach powstałych w Chicago i Nowym Jorku we wczesnym rozkwicie gatunku muzyki house. Dziś to nie tylko znana reprezentantka tego nurtu, ale postać doceniana również w świecie sztuki i mody.

4. Dubfire (Metropolis Stage)

Współtwórca popularnego projektu Deep Dish, a solowo jeden z czołowych artystów w świecie techno. Sławę zyskał m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji, gorąco przyjmowanych występów na całym świecie i działalności wytwórni SCI + TEC.

Pamiętajcie, że jeśli nie zdążycie na występ Aliego podczas głównej części Undercity w hali Torwar, koniecznie nad ranem udajcie się do klubu Smolna, gdzie artysta wystąpi również na oficjalnym festiwalowym afterparty.

5. Recondite live (Metropolis Stage)

Twórca o unikalnym stylu, który w swojej muzyce zachowuje idealną równowagę pomiędzy mocnymi, surowymi bitami a pełnymi liryki, emocjonalnymi melodiami.

Co ważne, Recondite podczas występów na żywo gra wyłącznie własną muzykę, w tym jeszcze niewydane, dopiero testowane na publiczności utwory.

Jeśli jesteście fanami serialu HBO pt. „Młody Papież”, na pewno słyszeliście jeden z najlepszych kawałków w dorobku artysty, czyli „Levo”.

Więcej informacji i bilety na www.undercity.pl

TU I TERAZ