5 filmów i seriali, które warto obejrzeć w styczniu w HBO

Rok 2019 w HBO GO rozpocznie się pod znakiem dużej różnorodności – wśród nowych produkcji będą zarówno debiutujące seriale, jak i kontynuacje tych dobrze znanych i cenionych tytułów.
.get_the_title().

1. Styczeń otworzy premiera piątego sezonu serialu „Luther”

W roli piekielnie inteligentnego i stroniącego od ludzi Johna Luthera, detektywa z londyńskiej jednostki policyjnej wystąpi Idris Elba.

Następnie użytkowników serwisu czekać będzie premiera dwóch europejskich produkcji: pierwszego chorwackiego serialu HBO Europe – „Sukces”, czyli historii czworga przypadkowych osób, których losy nieoczekiwanie splatają się oraz trzeciego sezonu czeskiej „Terapii”.

2. Trzeci sezon serialu HBO „Detektyw” z Mahershalą Alim w roli głównej, a kilka dni później „Czarny poniedziałek”

Produkcja przedstawiająca losy grupy outsiderów, którzy w drugiej połowie lat osiemdziesiątych doprowadzili do krachu na nowojorskiej giełdzie.

Dla fanów historii o obcych zaplanowana została premiera „Roswell, w Nowym Meksyku” – nowej serialowej opowieści inspirowanej filmem pt. „Roswell”.

3. Miłośnicy komiksów również znajdą dla siebie nowe propozycje

Deadly Class – Season 1 – Episode 101

Wśród nich będzie „Szkoła zabójców”, czyli rozgrywający się w mrocznym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. Przedpremierowo jeden odcinek został udostępniony już 20 grudnia po godz. 17:00 w HBO GO.

4. W styczniu do HBO GO powrócą także kolejne sezony seriali komediowych

„W potrzebie” z Benem Sinclairem w roli pociesznego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję oraz „Na wylocie” z Petem Holmesem o komiku próbującym swoich sił w świecie nowojorskiego stand-upu.

5. Nie zabraknie też nowości filmowych.

Będą wśród nich „Liga Sprawiedliwości” – kolejna widowiskowa produkcja Marvela, tym razem o grupie superbohaterów, której celem jest ochrona ludzkości, „Brexit” – film telewizyjny HBO i BBC z Benedictem Cumberbatchem w roli Dominica Cummingsa, głównego stratega kampanii na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, czy „Ciche miejsce” z Johnem Krasinskim oraz Emily Blunt wcielających się w małżeństwo, które stara się przetrwać w świecie pełnym potworów reagujących nawet na najmniejszy dźwięk.

Co planujecie oglądać?

TU I TERAZ