Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Absolutnie tolerancyjna Coachella

czyli relacja z festiwalu, na którym najbardziej oczywistą rzeczą jest różnorodność
.get_the_title().

Coachella to festiwal, w którym większość z nas chociaż raz w życiu chciałaby wziąć udział. Chyba nie ma na świecie drugiego wydarzenia muzycznego, które gromadzi tak różnorodnych uczestników. Tu kolor skóry, orientacja, wzrost czy liczba kolczyków nie mają znaczenia, a im bardziej kreatywne i kolorowe stroje, tym lepiej. To przestrzeń, gdzie wyrażenie siebie poprzez stylizacje i oryginalny look jest miłym obowiązkiem, a widoczna na każdym kroku otwartość i tolerancja sprawiają, że wszyscy czują się absolutnie wolni.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, marka Absolut jako sponsor jednego z najpopularniejszych i najbarwniejszych festiwali na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival w słonecznej Kalifornii – zorganizowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na festiwal.

Ambasadorem i dobrym duchem całego wyjazdu został Michał Piróg – człowiek tak samo barwny i oryginalny, jak sam festiwal. Wartości, które połączyły go z marką Absolut, to równość, otwartość na świat i kreatywność – fundamentalne zasady, które obie strony pragną szerzyć na świecie, by wspierać i inspirować młodych, energicznych i kreatywnych ludzi do rozwijania swoich pasji.

Michał Piróg wyjaśnia: „Postawiłem sobie za zadanie, aby wraz z moimi towarzyszami pokazać, że kreatywność i zabawa są najlepszym sposobem na zacieranie różnic między ludźmi, a sztuka może być drogą do budowania pozytywnych relacji”.

Wybór Michała Piroga na ambasadora wydaje się wręcz oczywisty. To artysta spełniający się w wielu dziedzinach – od aktorstwa przez taniec i podróże po ochronę mniejszości, osób słabszych i zwierząt. To osoba niesamowicie otwarta, ciekawa świata, niosąca pozytywny przekaz o wolności człowieka, ale też bezkompromisowa, gdy chodzi o walkę ze stereotypami i nierównościami w społeczeństwie.

Szczęśliwi zwycięzcy konkursu wraz z Michałem pojechali na Coachellę i – jak widać na załączonej fotorelacji – mogli bawić się przy absolutnie najlepszej muzyce, nawiązywać znajomości z innymi uczestnikami festiwalu, dzielić się swoimi historiami, inspirować i doświadczać niesamowitych wrażeń podczas tego niezwykle pozytywnego wydarzenia, gdzie luz i interakcje międzyludzkie są odczuwalne na zupełnie innym poziomie.

TU I TERAZ