Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Banksy w Warszawie

Brain Damage Gallery podczas Targów Sztuki Dostępnej w Warszawie zaprezentuje grafiki gwiazd światowego street artu, w tym Banksy'ego.
.get_the_title().

Jednym z wystawców na Targach Sztuki Dostępnej – pierwszych w Polsce tarach sztuki współczesnej z limitem ceny od 50 do 5000 zł będzie kultowa w środowisku street artu galeria Brain Damage Gallery. Zaprezentuje m.in. grafiki gwiazd światowego street artu, w tym Banksy’ego.

Artyści związani z galerią przygotują specjalnie zaprojektowany z okazji Targów Sztuki Dostępnej mural, który powstanie na oczach uczestników imprezy. Targi odbędą się w dniach 2-3 marca 2019 w warszawskiej Babka do Wynajęcia.

Soup Cans, Banksy, Brain Damage Gallery

Brain Damage Gallery współpracuje z najwybitniejszymi na świecie przedstawicielami sztuki ulicznej, rozwija własną kolekcję, generuje wydarzenia w przestrzeni miejskiej, organizuje premiery filmowe i wydawnicze, prowadzi doradztwo w zakresie kolekcjonowania sztuki związanej z szeroko rozumianym urban artem. W ofercie Brain Damage Gallery znajdują się prace najważniejszych polskich i światowych twórców sztuki ulicznej.

Tesco Petrol Bomb, Banksy, Brain Damage Gallery

Działalność galerii odbywa się także poza granicami Polski, a wystawy i projekty organizowane przez galerię odbywały się m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Pradze, Sztokholmie, Paryżu, Kijowie, Mińsku, Tbilisi, Lizbonie czy Nowym Jorku.

W ofercie przygotowanej na Targi Sztuki Dostępnej znajdą się prace m.in. takich artystów jak: Banksy, Chazme, Finer, Młody Dron, NAWER, Paweł Ryżko, Sainer, Sicoer, Shepard Fairey (Obey), Zbiok Czajkowski, Zedz

www.targisztukidostepnej.pl

zdjęcie główne: Box Set, Banksy, Brain Damage Gallery.

TU I TERAZ