Powstaje serial kryminalny o nocnym życiu berlińskiej sceny klubowej

Wygląda na to, że Netflix przetarł szlaki i sukces serialu "Dark" zachęcił konkurencję do tego, żeby szukać inspiracji na niemieckim rynku. Amazon zamówił właśnie serial kryminalny, którego akcja rozgrywać się będzie w Berlinie. Produkcja ma ukazać nocne życie miasta.
.get_the_title().

W tym momencie wiadomo na pewno, że serial o roboczym tytule „Beat” pokaże nam berlińską scenę klubową i że powstanie siedem odcinków, które zrealizuje Marco Kreuzpaintner. To on wpadł na pomysł, aby opowiedzieć historię pewnego młodego właściciela nocnego klubu, uzależnionego od środków odurzających i seksu. W postać Roberta Schlaga wcieli się Jannis Niewöhner, znany m.in. z serialu „Berlin Station”.

To właśnie Robert, znany w kręgu klubowym jako Beat, stanie się dla policji szansą na rozpracowanie siatki organizującej handel i przemyt ludzkich organów. Pomocna ma być jego znajomość nocnego Berlina i wszystkich szemranych typów zamieszkujących ciemną stronę miasta.

Beat, przekraczając wiele granic, będzie musiał zmierzyć się z własną przeszłością i zawalczyć o ewentualną przyszłość.

W serialu wystąpią także Karoline Herfurth, Alexander Fehling i Kostja Ullmann. „Beat” będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej jeszcze pod koniec tego roku.

To kolejna po „4 Blocks” produkcja pokazująca nieznaną stronę współczesnego Berlina, o której nie przeczytamy w turystycznych przewodnikach.

TU I TERAZ