Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na wspólnym zdjęciu z planu nowego filmu Tarantino

Jak zaciągnąć przed ekrany kin miliony osób i wywołać wypieki na twarzach płci pięknej? Jeśli jesteś Quentinem Tarantino, zaproś do swojego filmu dwóch największych amantów z Hollywood i opowiedz historię, która wstrząsnęła Ameryką lata temu, a wciąż jest na ustach ludzi na całym świecie.
.get_the_title().

Quentin Tarantino zapowiedział odejście na emeryturę po swoim ostatnim, dziesiątym filmie. Zdjęcia do „Once Upone a Time in Hollywood” trwają, a film ma trafić do kin w 2019 roku.

Premierę zaplanowano wstępnie na sierpień 2019 roku – 50. rocznicę morderstw w willi Romana Polańskiego.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w Los Angeles 10 dni temu. a Leo DiCaprio podgrzał właśnie atmosferę towarzyszącą produkcji do czerwoności, wrzucając na Instagram wspólne zdjęcie z Bradem Pittem w filmowych charakteryzacjach. Opatrzył je jedynie komentarzem „FIRST LOOK”. Ludzie rozsyłają sobie zdjęcie, fotka zbiera ogromne ilości komentarzy i polubień, a my już wiemy, że obserwujemy narodziny nowego kinowego hitu!

First look. #OnceUponATimeInHollywood

Post udostępniony przez Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio)

Film będzie opowiadał historię Ameryki z końcówki lat 60., żyjącej zbrodniami wyznawców Charlesa Mansona.

DiCaprio ma wcielić się w rolę starzejącej się gwiazdy westernowego kina – Ricka Daltona, natomiast Brad Pitt ma wystąpić w roli jego dublera – Cliffa Bootha.

Dalton był sąsiadem Sharon Tate, aktorki i żony Romana Polańskiego (granej w „Once Upon a Time” przez Margot Robbie), która została zabita przez zwolenników Mansona w ósmym miesiącu ciąży.

Plotki głoszą, że w filmie wystąpi również aktor polskiego pochodzenia, który ma się wcielić w rolę Romana Polańskiego. Spekuluje się, że prawdopodobnie chodzi o Borysa Szyca.

Chyba nie musimy pytać, czy wybierzecie się do kina?

TU I TERAZ