Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chanel otworzyło unikatową przestrzeń letnią w Warszawie i Gdańsku

CHANEL otworzyło w Warszawie unikatową przestrzeń UN ÉTÉ DE CHANEL, czyli Lato CHANEL. To miejsce pod gołym niebem, zlokalizowane w Elektrowni Powiśle i w Forum Gdańsk.
.get_the_title().

Chanel otworzyło w Warszawie i Trójmieście unikatową przestrzeń UN ÉTÉ DE CHANEL (Lato Chanel). To miejsce pod gołym niebem, zlokalizowane w Elektrowni Powiśle w Warszawie i Forum Gdańsk. Chanel postanowiło przybliżyć tego lata swoją ideologię piękną skupioną wokół perfum i kosmetyków do makijażu w całkiem inny sposób, dając klientom możliwość doświadczania marki w całkiem nowy sposób i trzeba przyznać, że wyszło bardzo pięknie. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń wciąga do świata zapachów i kosmetyków Chanel. Oczywiście wszystko z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Aranżacja przestrzeni odzwierciedla unikatowe kody kultowego domu mody: kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem. W nastroju lata i wakacji Chanel zachęca do chwili relaksu, chwili dla urody w epicentrum ruchliwego miasta.

O doznania w duchu Chanel dba zespół specjalistów, którzy przedstawią produkty marki na lato 2020. Jak wygląda letni look Chanel? Przede wszystkim rozświetlona naturalnie wyglądająca, promienna opalenizna, subtelnie mieniąca się cera, słoneczny blask. Kolekcja lekkich i trwałych produktów do makijażu LES BEIGES SUMMER OF GLOW rozświetla skórę i sprawia, że będzie wyglądać bardzo naturalnie. Naturalna, zdrowa opalenizna, superświeży zapach, kształtne i błyszczące usta. – Przyprowadź swoje przyjaciółki lub członków rodziny i skorzystajcie z porad wizażysty oraz konsultantek Chanel. Wypróbujcie letni makijaż, który odpowiada Waszym potrzebom i jest dopasowany do rodzaju skóry – zachęcają przedstawiciele marki.

Przestrzeń w Elektrowni Powiśle w Warszawie i Forum Gdańsk promuje linię kosmetyków Les Beiges i LES EAUX DE CHANEL. Kompozycje inspirowane destynacjami uwielbianymi przez Gabrielle Chanel to nowy rozdział w historii zapachów Chanel. Zapachy LES EAUX DE CHANEL, niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, wzbudzają tak sugestywne wrażenie świeżości, że zabierają nas w podróż. Odkryj linię produktów pielęgnacyjnych HYDRA BEAUTY, w których wykorzystano właściwości białej kamelii oraz technologię mikrofluidyki. Bezpłatne usługi, takie jak doradztwo w samodzielnym wykonaniu makijażu oraz odkrywanie zapachów, oferowane będą w ramach absolutnie wyjątkowej obsługi Chanel. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w zajęciach Face Fitness, uczestniczyć w treningu yogi, zrobić zdjęcia w fotokąciku Chanel, skorzystać z usługi wysyłki pocztówek, aby przesłać letnią wiadomość i odprężyć się w strefie chill z orzeźwiającym drinkiem w dłoni.

UN ÉTÉ DE CHANEL – działa w Warszawie do 12 lipca, od 10.00 do 22.00, od poniedziałku do niedzieli.
Adres: Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, Warszawa

UN ÉTÉ DE CHANEL – działa w Gdańsku od 31 lipca do 14 sierpnia, od 10.00 do 22.00, od poniedziałku do niedzieli.
Adres: Forum Gdańsk, Targ Sienny 7, Gdańsk

TU I TERAZ