Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chcesz się pojawić w „BoJacku Horsemanie”? Dzięki tej akcji to możliwe!

Zebrane pieniądze przekazane zostaną organizacji pomagającej ofiarom pożarów w Kalifornii.
.get_the_title().

Jeśli oglądaliście „BoJacka Horsemana”, serial Netflixa o koniu-celebrycie żyjącym w Hollywood, z pewnością zwróciliście uwagę na to, co dzieje się na drugim planie. Usiany jest on barwnymi postaciami i szczegółami, które często trudno jest wyłapać przy pierwszym seansie. Teraz macie szanse do nich dołączyć. Twórca serialu, Raphael Bob-Waksberg ogłosił właśnie na Twitterze, że jeden szczęśliwiec będzie mógł się pojawić w serialu.

Aby mieć na to szansę, należy wejść na stronę Omaze.com i wpłacić cegiełkę w wysokości 25 dolarów lub więcej.

Pieniądze oczywiście nie trafiają do kieszeni twórców serialu – zostaną przekazane organizacji California Community Foundation’s Wildfire Relief Fund, która walczy ze skutkami pożarów w Kalifornii. Pomaga osobom, które wskutek pożarów straciły dach nad głową, dobytek czy pracę i pomaga im finansowo, ale także zapewnia pomoc psychologiczną czy opiekę medyczną. Edukuje także mieszkańców Kalifornii na wypadek kolejnych katastrof tego typu. Przypomnijmy, że listopadowe pożary w tym stanie trwały ponad dwa tygodnie i spłonęło w nich ponad 14 tys. domów i 150 tys. akrów ziemi, a 87 osób straciło życie.

Gdy już przekażecie pieniądze na rzecz California Community Foundation’s Wildfire Relief Fund, pozostaje wam liczyć na łut szczęścia, bo zwycięzca może być tylko jeden (choć im więcej pieniędzy przekażecie, tym większe są wasze szanse w konkursie). Co czeka na zwycięzcę? Wraz z osobą towarzyszącą poleci na koszt twórców „BoJacka” do Los Angeles, gdzie będzie miał zagwarantowany nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu.

Podczas wyjątkowego dnia w studiu, w którym tworzony jest serial, pozna produkcję „BoJacka” od kuchni.

A na koniec narysujemy ciebie albo zwierzę, albo zwierzę, które wybierzesz i staniesz się bohaterem serialu – tłumaczy Raphael Bob-Waksberg. Z pewnością zwycięzcę konkursu będziemy mogli zobaczyć gdzieś w tle szóstego sezonu „BoJacka Horsemana”, który prawdopodobnie trafi na platformę Netflix w drugiej połowie przyszłego roku.

TU I TERAZ