Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Chilling Adventures of Sabrina” z zamówieniem na 3. i 4. sezon

Na fali popularności "Zimowej opowieści", która zadebiutowała na Netflixie w ostatni piątek, wiedźmy, czarnoksiężnicy, śmiertelnicy i umarli z Greendale otrzymali wcześniejszy prezent na zimowe przesilenie. Netflix zamówił właśnie 16 nowych odcinków serialu "Chilling Adventures of Sabrina", które na platformie pojawią się w dwóch częściach (jako sezon 3. i 4.).
.get_the_title().

Start produkcji nowych odcinków zaplanowany jest na 2019.

Wcześniej zapowiadana część 2. będzie dostępna na Netflixie już 5 kwietnia 2019.

Chwała Szatanowi! Jestem bardzo wdzięczny moim partnerom z Warner Brothers, Netflix, Berlanti Television i Archie Productions za wspieranie mroczniejszej wizji najsłynniejszej na świecie nastoletniej wiedźmy. Jestem podekscytowany faktem, że razem ze wspaniałą obsadą i ekipą, której przewodzi Kiernan Shipka, kontynuujemy opowieść o jej niesamowitych przygodach – mówi twórca i producent wykonawczy serialu, Roberto Aguirre-Sacasa

Przypomnijmy, że „Chilling Adventures of Sabrina” to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce „Dziecka Rosemary” i „Egzorcysty” adaptacji uznanego komiksu Sabrina musi pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

TU I TERAZ