Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chłopcy nowej dekady

Rośnie nam młode pokolenie zdolnych chłopców. Mają maksymalnie 28 lat, talent i wierne grono fanów. Poznajcie nazwiska, które mocno namieszają w nadchodzącej dekadzie.
.get_the_title().

Grają w filmach, występują na scenie, są współczesnymi idolami nastolatek i nastolatków. Jedni z nich to piękni chłopcy, a inni zachwycają publikę charyzmą, talentem i twarzą, którą zapamiętuje się na długo. Niektórzy są dopiero na początku drogi do wielkiej sławy, inni już nie mogą odpędzić się od filmowych oraz matrymonialnych propozycji. Wybory, których dokonują teraz, mają kluczowe znaczenie dla tego, jak potoczy się ich kariera. Każdy z nich jednak ma szansę stać się męskim nazwiskiem numer jeden nadchodzącej dekady.

1. Timothée Chalamet

AP news
The King – Netflix

Trudno nie zacząć od chłopca, który w ostatnich latach jest na ustach wszystkich. Chociaż na ekranie nie jest od dziś, to obraz Luci Guadagnino „Tamte dni, tamte noce” sprawił, że Chalamet stał się najbardziej pożądanym aktorem młodego pokolenia. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć w świetnej roli króla Henryka V w filmie „Król”, który można obejrzeć na Netfliksie. Zaraz do kin wchodzi ekranizacja książki „Małe kobietki”, gdzie Chalamet gra główną rolę męską.

Ostatnio znalazł się również na szczycie rankingu najbardziej wpływowych ikon mody.

Jego stylizacje zawsze zaliczają się do TOP 10 wieczoru, nic więc dziwnego, że w rankingu wyprzedziła go tylko Meghan Markle. Jeśli jeszcze nie kojarzycie tego nazwiska, najwyższy czas to nadrobić, bo w nadchodzącej dekadzie Chalamet z pewnością często będzie powracał na ekrany i czerwone dywany.

2. Finn Wolfhard

I-D Magazine
Stranger Things Netflix

Chociaż to nazwisko może wam z początku niewiele mówić, wypowiedzenie haseł „Stranger Things” oraz „To” powinno już rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak, tak, to właśnie ten chłopak, który podkochuje się w Eleven, a w ekranizacji książki Stephena Kinga rzuca ripostami ostrzejszymi niż żyletki. To dowód na to, że Wolfhard odnajduje się w każdej roli, co oznacza, że z pewnością będziemy oglądać go jeszcze częściej na dużym i na mniejszym (serialowym) ekranie.

3. Harry Styles

Harry Styles Official
Teen Vogue

Chociaż Harry Styles w Hollywood zaliczył jedynie epizod w „Dunkierce” (swoją drogą całkiem dobra opcja na debiut), na scenie muzycznej i modowej czuje się jak ryba w wodzie. Jest ikoną mody młodego pokolenia, jego płyty i koncerty sprzedają się w tempie, na jakie nie należy narzekać, a przecież ma dopiero 25 lat i cały show-biznes stoi przed nim otworem.

To chłopak, który ma szansę stać się prawdziwą ikoną swojego pokolenia.

4. Tom Rhys Harries

IMBD
ITV STUDIOS/JEKYLL AND HYDE />

Tom to najstarszy z wymienianych tu chłopców, którym warto przyjrzeć się z bliska. Tym bardziej że na Toma patrzy się całkiem przyjemnie. Chociaż jego filmografia nie wskazuje na to, aby był gwiazdą numer jeden, nietrudno domyślić się, że ten pan może nas jeszcze poważnie zaskoczyć. Dajcie chłopakowi czas, bo drzemie w nim potencjał na miarę naprawdę dużych nazwisk kina.

5. Charlie Plummer

IMBD
The Times

Blond loki, subtelna, wręcz anielska twarz i umiejętność zdobywania sobie sympatii widzów to gotowe składniki na aktorski sukces. Plummer zagrał jedną z głównych ról w filmie „Wszystkie pieniądze świata”, jednak to rola w serialu „Szukając Alaski”, sprawiła, że jego nazwisko zyskuje na coraz większej popularności.

Chłopięca uroda jest jego niepodważalnym atutem, zwłaszcza w czasach, kiedy coraz trudniej znaleźć twarz o naturalnie pięknych rysach.

Z pewnością będziemy mieć okazję przyjrzeć się jej jeszcze nie raz!

6. Alex Lawther

Hero-Magazine
The End of the F***ing World

Alex to dowód na to, że charyzma w zawodzie aktora jest kluczem do sukcesu. Kiedy idzie w parze z ogromnym talentem, kończy się to wysoką oceną ról aktorskich oraz atrakcyjnymi propozycjami na najbliższą przyszłość. Lawther bez wątpienia najbardziej kojarzony jest z serialem „The End of the F***ing World”, w którym w obu sezonach gra tak, że trudno oderwać się od ekranu. Sukces produkcji oparty jest o świetny scenariusz, ale całość spoczywa na barkach dwóch wiodących aktorów. Zarówno Jessica Barden, jak i Alex Lawther nie zawodzą ani przez sekundę, a to znaczy, że będziemy mieć przyjemność oglądania ich w kolejnych produkcjach.

7. Asa Butterfield

Schon Magazine
Sex Education Season 1

Kto oglądał „Sex Education” ten wie, że Asa Butterfield to pewniak, jeśli chodzi o obiecujące filmowe role nadchodzącej dekady.

Ma tylko 22 lata, ale na wielkim ekranie obecny jest od dawna. Najpierw wzruszał w „Chłopcu w pasiastej piżmie”, potem na dłużej zaprzyjaźnił się z fantastyką, a teraz bawi (i edukuje) nas w jednym z najlepszych seriali tego roku. Czekamy na kolejne role, które odkryją nam nowe oblicze Asa!

Tekst: Malwa Wawrzynek

TU I TERAZ