Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ciemna strona fotografii ze Stocka

Jak wyglądają zdjęcia ze Stocka, które próbują być mroczne? Możecie przekonać się, odwiedzając stronę pewnego dziennikarza, który gromadzi nietypowe fotografie znalezione na tym serwisie.
.get_the_title().

Zdjęcia ze Stocka są bardzo charakterystyczne, dlatego już dawno stały się pożywką dla twórców memów. Jednak, oprócz mdłych obrazków przedstawiających „dziwnego pana” czy ludzi, którzy uśmiechają się do owoców, istnieje także inna, ciemniejsza strona fotografii stockowej. Andy Kelly, dziennikarz zajmujący się tematyką gier komputerowych, założył ostatnio konto, na którym gromadzi najdziwniejsze obrazki, które można znaleźć na popularnych platformach Shutterstock czy iStock. Jego Twitter nosi nazwę Dark Stock Photos.

Okazuje się, że Stock może być także źródłem mrocznych, dziwacznych i niekiedy komicznych fotografii – trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać. Jezus z pistoletem? Ojciec palący papierosy razem z niemowlęciem? Święty Mikołaj, który wiesza się obok choinki? Człowiek w masce konia pijący wino? Oczywiście – wszystkie te obrazki (i jeszcze więcej) można znaleźć na Stocku. Pozostaje tylko pytanie, w jakim kontekście można by je było w zasadzie wykorzystać.Źródło zdjęć: Dark Stock Photos

TU I TERAZ