Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ciężkie techno w ten weekend na Smolnej. Klub otwiera nowy rok z czołówką światowej elektroniki

W ten weekend rozpocznie się nowy sezon imprez w warszawskim klubie Smolna. Bohaterami najbliższych wydarzeń będą SNTS (live) oraz Shifted, czyli reprezentanci czołówki międzynarodowej sceny techno, serwujący przeważnie ciężkie i surowe brzmienia.
.get_the_title().

Po mocnym zakończeniu 2017 roku w postaci 24-godzinnej imprezy sylwestrowej stołeczny klub Smolna rozpoczyna nowy imprezowy sezon, podczas którego nie zabraknie występów luminarzy różnych odmian muzyki elektronicznej. Obie imprezy zapowiedziane na pierwszy weekend w 2018 roku to gratka dla fanów mocniejszych brzmień elektroniki – w piątek pojawi się SNTS, a w sobotę Shifted.

SNTS ponownie przyjedzie do Warszawy po tym, jak w styczniu ubiegłego roku zagrał wyborny live act na klubowej edycji cyklu Lost Pool. O tym, że nadal jest w doskonałej formie, świadczy chociażby jego najnowsze wydawnictwo pt. „Across Another Dimension”, które oddaje kwintesencję jego surowego i wyrazistego stylu. Podczas piątkowej nocy wystąpią również Terstin, Concept Of Thrill oraz duet Foxall.

Bohaterem drugiego wydarzenia tego weekendu będzie Shifted, czyli kolejny świetny producent, który zaczynał od drum and bassu, a dziś porusza się w różnych odmianach techno, często mrocznego, wręcz transowego, i prowadzi własną wytwórnię o nazwie Avian. Fakt, że jest świetnym DJ-em potwierdzają m.in. jego występy podczas białostockiego festiwalu Up To Date czy w warszawskim Instytucie Energetyki. Obok niego tej nocy zagrają Essence, Agim i Phil Jensky.

Więcej na:

smolna38.com
facebook.com/smolna38

TU I TERAZ