Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Co się będzie działo na Helu? Imprezy, festiwale, joga, pop-upowe butiki ulubionych polskich marek

Czy wszyscy latem przenoszą się na Hel? Można odnieść takie wrażenie. Na kempingach w Chałupach znajdziecie pop-upowe sklepy The Odder Side, The Love Love Life, Bohemi Soul, Surf inc, Bebe Concept Store, a w Jastarni JOYINME już 23 czerwca odpala wielki festiwal jogi. Co jeszcze czeka nas w te wakacje na Helu?
.get_the_title().

Na Helu dzieje się sporo i to już od maja. California nad Bałtykiem przyciąga nie tylko fanów surfingu, kite’a czy deskorolki. Półwysep Helski przyciąga też marki. Za nami festiwal Porsche – Hel Riders, przed nami koncerty, festiwale jogi, festiwale muzyczne i mnóstwo pop-ulowych butików ulubionych polskich marek. Kto przeniósł się na Hel w tym roku?

Pop-upowy butik The Odder Side, Chałupy 6

Impreza The Odder Side – SUNSET TO SUNRISE VOL III BREAKBOT&IRFANE, 28 czerwca

Założycielki The Odder Side świętują w tym roku 10-lecie marki. Otworzyły z tej okazji więcej pop-upowych butików. Jeden znajduje się na ulicy Oleandrów w Warszawie, drugi w Los Angeles, a trzeci na Helu, w Chałupach 6. Dziewczyny postanowiły uczcić urodziny marki także imprezą SUNSET TO SUNRISE VOL III BREAKBOT&IRFANE, która odbędzie się na kempingu Chałupy6, 28 czerwca.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by THE ODDER SIDE (@the_odderside)

Pop-upowy butik JOYINME znajdziecie w Juracie, ul. Międzymorze 14

JOYINME, czyli ulubiona polska marka jogowa, stworzona przez Paulinę Niedzielską i Jagodę Shäpper od lat tworzy piękne i wygodne maty, ubrania i akcesoria do jogi. Założycielki przyjaźnią się, wspólnie prowadzą firmę, wspólnie praktykują chociaż czasem dzielą je kontynenty. Paulina to wulkan energii, który pracuje głównie w Warszawie, a Jagoda na Bali, gdzie tworzy piękne grafiki, z których znane są maty JOYINME. Z powodzeniem łączą te dwa światy, a ich marka ciągle się rozwija i ewoluuje. Latem przenoszą się do Jastarni, gdzie znajdziecie ich pop-upowy butik, ale zaczynają sezon z przytupem, dużym festiwalem jogowym w Jastarni właśnie.

Festiwal jogi JOYINME, Salute The Sun, 23 czerwca  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOYINME (@joyinme_yoga)

Za festiwalem Salute The Sun stoi marka JOYINME, która w tym roku współorganizuje wydarzenie z Femi Camp wraz z Akademią Surfingu oraz marką Rituals. Ideą festiwalu jest celebrowanie i promowanie aktywności utrzymanych w duchu mindfulness, które pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz kondycję zarówno ciała, jak i umysłu. Przez cały dzień, 23 czerwca, w Jastarni przy wejściu 49, będzie można wziąć udział w praktykach jogi z najlepszymi joginkami w Polsce, w zajęciach z ćwiczeń oddechowych, medytacji czy surfingu, a także przetestować produkty marki Rituals, która jest współorganizatorem wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny.

Festiwal rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00 zajęciami z medytacji i oddychania z Marią Prokop, a o godzinie 11:00 Paulina Niedzielska poprowadzi pierwsze tego dnia zajęcia z Vinyasa Jogi. W następnych godzinach uczestnicy będą mogli skorzystać z lekcji surfingu czy pilatesu na maszynach. Popołudniowym zajęciom z jogi przewodniczyć będzie Karolina Erdmann, a wieczorny pilates poprowadzi dla gości Warsaw Pilates. Zwieńczeniem dnia będą sety DJ w towarzystwie zachodzącego słońca.

Po zakończeniu festiwalu zajęcia z jogi będą odbywały się regularnie przez cały sezon na dachu w restauracji przy wejściu 49.

Pop-upowy sklep The Love Love Life x Bebe Concept Store, Chałupy 6

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TheLoveLoveLife (@thelovelovelife)

Dresowe imperium jakości w nadmorskim wydaniu znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Pomysł na tę markę zrodził się podczas jednej z górskich wycieczek, ale nad morzem TLLL odnajduje się świetnie. Założycielki marki Kama i Lucy, sądzą, że wszystkie dziewczyny mogą być niepokorne, inspirować się nawzajem i dodawać sobie pewności siebie. W The Love Love Life wierzy się w kobiecą siłę i w to, że ‘sky is the limit’. Dziewczyny połączyły siły z Martą i Olgą, założycielkami Bebe Concept Store. To butik z precyzyjnie wyselekcjonowanym asortymentem.

W ich wspólnym pop-upie można kupić wygodne dresy, sukienki, swetry, które mogą się przydać na Helu, ale też kosmetyki, biżuterię Berries & co i rzeczy dla dzieci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TheLoveLoveLife (@thelovelovelife)


Pop-upowy butik BOHÈMI SOUL, Chałupy 5,5. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B O H È M I S O U L ® (@bohemisoul)

Bohemi Soul świetne casualowe ubrania, które wyprzedają się jak świeże bułeczki. Piękne kolory, miłe materiały, luz w wersji boho z kalifornijskim twistem. Za Bohemi Soul stoi Agnieszka Balbierz, która jest świetną twarzą marki. Nosi swoje projekty w swobodny sposób. Pop-up Bohemi znajduje się na kempingu Chałupy 5,5 (Albatros).

Concept Store The Love Love Life,  La Millou, Crazy Legs Leggins,  Berriesandco, Baleen eyewear, Chałupy 3

Concept Store Chałupy 3 to rodzinne miejsce, gdzie można kupić coś dla każdego w rodzinie. Mamy rzeczy dla maluszków, starszaków i dorosłych. Polskie sprawdzone marki. Swoje butiki mają też takie marki jak Surf Inc. na kempingu Chałupy 6, Surf People.

Salt Wave Festival by Porsche, 2 i 3 sierpnia, lotnisko w Jastarni 

Tego lata nie zabraknie też Salt Wave Festival by Porsche, który na stałe wpisał się już w helski krajobraz, tak jak imprezy na kempingu Chałupy 6.

Salt Wave by Porsche na stałe zadomowił się na jednym z najpiękniej położonych lotnisk w Polsce. Charakterystyczny kształt Półwyspu Helskiego można tu podziwiać z brzegu zatoki, cieszyć się otoczeniem morza, lasów i piaszczystych plaż. Miejsce unikatowe pod wieloma względami, również muzycznymi, gwarantujące niespieszny i kameralny klimat. W tym roku zagrają m.in. Taco Hemingway i Jimek.

zdjęcie główne: The Odder Side, kolekcja Playa

TRAVEL