Czy nowe odcinki „Black Mirror” pojawią się w grudniu?

Wygląda na to, że Netflix przez przypadek udostępnił planszę z datami grudniowych premier, na której znalazł się także serial "Black Mirror". A może to zaplanowana strategia marketingowa i klasyczne budowanie napięcia przed kolejnym sezonem?
.get_the_title().

Netflix wciąż czeka z ogłoszeniem kilku tegorocznych premier. Kilka dni temu w sieci pojawiła się plansza m.in. z datami premier produkcji science-fiction, po czym została przez Netflixa zdjęta, ale fani zdążyli zrobić kopię.

Z jej treści wynika, że nowy odcinek serialu „Black Mirror” powinien pojawić się na platformie 28 grudnia.

Najprawdopodobniej „Black Mirror: Bandersnatch” to odcinek świąteczny. Nie byłby to pierwszy raz, kiedy Charlie Brooker, czyli twórca serialu, proponuje taki przerywnik między kolejnymi sezonami. Poprzedni odcinek świąteczny pt. „White Christmas” pojawił się w 2014 roku.

Co wiemy o „Black Mirror: Bandersnatch”? Tym razem akcja serialu przeniesiona zostanie do lat 80. XX wieku. Fani „Black Mirror” odkryli, że tytułowy Bandersnatch to potwór z powieści Lewisa Carrolla pt. „Wyprawa na żmirłacza” oraz „Po drugiej stronie lustra”.

W latach 80. powstała też niewydana gra wideo o tym tytule – to kolejna wskazówka dotycząca tego, o czym może opowiadać odcinek. Trudno jednak wyrokować, ponieważ Brooker słynie ze swojej kreatywności i wędrówek po rozmaitych zakamarkach popkultury. Pozostaje zatem czekać na ogłoszenie Netflixa i oglądać dotychczas wyemitowane odcinki serialu.

TU I TERAZ