Czy są tu fani „Beverly Hills 90210”? Mamy dla was datę powrotu serialu i jego nową zapowiedź

To się dzieje naprawdę. "Beverly Hills 90210" wraca i to już niebawem, choć w nieco zmienionej formie. Nie będzie to klasyczny "ciąg dalszy", wraca za to prawie cała oryginalna obsada i na ten powrót nie musicie już zbyt długo czekać.
.get_the_title().

Zacznijmy od tego, że „Beverly Hills 90210” wraca jako „BH 90210” i będzie opowiadać o tym, jak aktorzy wcielający się w postaci kultowego serialu „Beverly Hills 90210” walczą o to, żeby serial wrócił na antenę. Będzie więc to metaopowieść o tym, jak wyglądają kulisy walki o reaktywację serialu po latach, a także dyskusja o wątkach, losach postaci i argumentach na rzecz ich przywrócenia do życia.

Zapowiedź serialu przypomina też ważne dla tej produkcji miejsce, czyli knajpę Peach Pit. Pamiętacie ją?

W nowych odcinkach pojawią się Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckerman), Brian Austin Green (David Silver), Tori Spelling (Donna Martin) oraz Shannen Doherty (Brenda Walsh).

A teraz najważniejsza wiadomość, czyli data premiery. Serial pojawi się w stacji FOX już 7 sierpnia. Kto czeka, ręka do góry!

Tekst: MM

TU I TERAZ