Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Czy Sonos właśnie wypuścił swoje pierwsze słuchawki? Tak, Sonos Ace zapowiadają się na hit amerykańskiego producenta

Firma Sonos zaprezentowała właśnie swoje pierwsze słuchawki. Sonos Ace dają początek nowej kategorii produktowej, a jednocześnie są spełnieniem oczekiwań klientów, którzy czekali na wysokiej klasy słuchawki amerykańskiego producenta.
.get_the_title().

Sonos właśnie spełnił marzenie wielu fanów swoich produktów. Co możemy powiedzieć na pierwszy rzut oka? Że chętnych na te słuchawki nie zabraknie. Sonos ma swoich audiofilskich wielbicieli na całym świecie. Wygrywają zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, opcjami smart i nie można tego ukryć prostotą i designem. Są trochę jak Apple w świecie audio. Kontakt z ich produktami już od pierwszego momentu jest przyjemny i wciągający zarazem. Zanim się zorientujesz wsiąkasz w świat Sonos.

Słuchawki Sonos Ace zapewniają obsługę Bluetooth, dźwięk przestrzenny i aktywne tłumienie hałasu (ANC). Do tego mamy doświadczenie kina domowego dzięki technologii TrueCinema. Sonos Ace będą dostępne w sprzedaży na całym świecie od 5 czerwca 2024 roku w kolorze czarnym i białym. Cena słuchawek od kultowego amerykańskiego producenta to 2399 złotych.

Wysokiej klasy dźwięk, indywidualne doświadczenie. Wykonane z najwyższą dbałością o detale i idealnie dostrojone, słuchawki Sonos Ace posiadają szereg funkcji, które wychodzą poza standardowe oczekiwania.

Po pierwsze: wysoka jakość odtwarzania. Każda sekunda ulubionego utworu, podcastu lub rozmowy telefonicznej z przyjaciółmi będzie brzmiała klarownie dzięki dwóm specjalnie zaprojektowanym sterownikom Sonos Ace, które emitują każdy dźwięk z niezrównaną precyzją i wyrazistością.

Prywatne kino domowe? Sonos Ace pozwalają cieszyć się dźwiękiem przestrzennym kina domowego, jednocześnie zapewniając ciszę pozostałym domownikom.

Za pomocą jednego przycisku można błyskawicznie przenieś dźwięk z soundbara Arc na Sonos Ace. W słuchawkach, ze wszystkich kierunków wybrzmi niesamowicie szczegółowy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, a funkcja dynamicznego śledzenia ruchu głowy pozwala znaleźć się w samym środku wydarzeń, nawet jeśli trzeba sięgnąć po koc lub przekąski. Dostępna jeszcze w tym roku zupełnie nowa technologia Sonos TrueCinema precyzyjnie mapuje przestrzeń, a następnie imituje kompletny system dźwięku przestrzennego, zapewniając doznania dźwiękowe tak realistyczne, że łatwo zapomnieć, że dźwięk płynie ze słuchawek.

Słuchanie będzie jeszcze bardziej indywidualne dzięki aktywnemu tłumieniu hałasu (ANC). Aktywowanie trybu kontaktu sprawi, że słuchacz będzie miał większą świadomość dźwięków otoczenia podczas spaceru ruchliwą ulicą lub pracując w biurze.

Cały dzień pracy na akumulatorze i ultraszybkie ładowanie? Słuchanie muzyki lub rozmawianie przez telefon może trwać nawet przez 30 godzin dzięki wydłużonemu czasowi pracy urządzenia i energooszczędnemu trybowi. Ultraszybkie, 3-minutowe ładowanie przez dołączony kabel USB-C zapewnia 3 godziny pracy na akumulatorze.

Użytkownicy od lat prosili nas, byśmy przenieśli wrażenia dźwiękowe z głośników Sonos na słuchawki. Wiedzieliśmy, że nasz pierwszy produkt w tej kategorii powinien być wyrazem innowacyjności i gwarantować wrażenia dźwiękowe charakterystyczne dla naszych produktów. Efektem jest oszałamiający dźwięk, elegancki wygląd i długotrwały komfort noszenia.

Sonos Ace wykorzystują całą naszą wiedzę gromadzoną przez dwie dekady. W ten sposób zdobywamy jedną z największych i najpopularniejszych kategorii produktów audio na świecie – Patrick Spence, Dyrektor Generalny Sonos

Elegancki wygląd i komfort użytkowania 

Sonos Ace zaprojektowano tak, by ich wygląd dorównywał jakości dźwięku. Ich charakterystyczny, smukły profil estetycznie łączy metalowe akcenty z eleganckim matowym wykończeniem. Dzięki temu słuchawki pasują do każdego stylu, niezależnie od zmieniających się trendów. 

Sonos Ace wykonano z lekkich materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić luźne dopasowanie do głowy. Wnętrze z miękkiej pianki z pamięcią kształtu jest otoczone wegańską skórą, a specjalnie zaprojektowany pałąk i nauszniki z ukrytym zawiasem zapewniają doskonałe uszczelnienie akustyczne bez zaczepiania o włosy. 

Noszenie i przechowywanie Sonos Ace jest proste — kontrastujące kolory wewnątrz nauszników subtelnie sygnalizują, w jaki sposób założyć słuchawki, a intuicyjne przyciski dotykowe ułatwiają obsługę podczas noszenia. Dzięki składanej na płasko konstrukcji, Sonos Ace idealnie mieszczą się w lekkim etui podróżnym. 

Sonos Ace reprezentują naszą ambicję, by tworzyć poruszające wrażenia dźwiękowe, spełniające obecne wymogi i oczekiwania użytkowników. To nowy, ekscytujący rozdział, w którym zaczynamy wchodzimy w etap projektowania z myślą o indywidualnym słuchaniu. Zgodnie z naszą filozofią dotyczącą produktów klasy premium, każdy szczegół Sonos Ace został profesjonalnie wykonany, specjalnie zaprojektowany i dostrojony przez światowej klasy inżynierów akustyków, aby zapewnić jedyne w swoim rodzaju doznania dźwiękowe – mówi Maxime Bouvat-Merlin, Kierownik produkcji w Sonos.

Sonos Ace stworzono z myślą o trwałości i codziennym użytkowaniu. Słuchawki są wyposażone w wymienne poduszki nauszne, wykonane z materiałów z obiegu zamkniętego, w których wykorzystano o 17% mniej pierwotnych tworzyw sztucznych, a etui podróżne wykonano w 75% z plastikowych butelek z recyklingu. Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu energii funkcja wykrywania noszenia wstrzymuje odtwarzanie muzyki po zdjęciu Sonos Ace z uszu, minimalizując potrzebę ładowania.

źródło: informacje prasowe

PREZENTY