Kontrowersyjna data premiery nowego filmu Quentina Tarantino

Tym razem Tarantino przesadził?
.get_the_title().

Przypominamy, że tłem fabuły nowego filmu Quentina Tarantino będą poczynania sekty „Rodzina” Charlesa Mansona i słynnego mordu dokonanego w posiadłości Romana Polańskiego, gdzie zginęła między innymi żona reżysera Sharon Tate. Akcja obrazu skupi się zaś na losach telewizyjnego aktora z dotychczas jednym przebojem na koncie, który chce zaistnieć w filmowym biznesie. Jego pomocnikowi, a jednocześnie dublerowi bohatera przy scenach kaskaderskich, będzie przyświecał dokładnie ten sam cel. A wszystko to w gorącym Los Angeles latem 1969 roku. Budżet produkcji ma wynosić 100 milionów dolarów, a plotki, tak jak wspominaliśmy, mówią o udziale w obrazie takich aktorów jak Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Tom Cruise.

Jak donosi Hollywood Reporter, premiera filmu planowana jest na 9 sierpnia 2019 roku, czyli na dzień 50. rocznicy zabójstwa Sharon Tate, którego dokonała banda Charlesa Mansona.

Dystrybutorem filmu będzie Sony Pictures – Tarantino po raz pierwszy wycofał się ze współpracy z powiązanym z Miramaxem Harveyem Weinsteinem, który stał się już symbolem seksualnych afer, które zatrzęsły w ostatnim czasie Ameryką.

TU I TERAZ