Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Do tego domu nikt nie zaglądał przez 30 lat, aż znalazł go fotograf i zrobił w środku zdjęcia

W tym opuszczonym domu zatrzymał się czas. Pewien fotograf trafił na budynek, który od 30 lat jest niezamieszkany, i przez ten czas nikt do niego nie zaglądał. Piękno i magię jego wnętrz uwiecznił na zdjęciach.
.get_the_title().

Kanadyjski fotograf z pewnością nie spodziewał się, że dokona niezwykłego odkrycia, gdy przekraczał próg starego domu w Ontario. Budynek od niemal 30 lat pozostawał niezamieszkany i już od dawna nikt do niego nie zaglądał. W środku oczekiwał raczej splądrowanych wnętrz, pokrytych pleśnią ścian i pajęczyn pod sufitem, a nie prawdziwej skarbnicy. Okazało się jednak, że wystrój, wyposażenie i rodzinne kolekcje oraz pamiątki pozostały w niemal nienaruszonym stanie. Nie wiadomo, kiedy dom został zamieszkany, ale na miejscu znajdował się m.in. gramofon z początku XX w.

Takiego zbioru pozazdrościłby każdy miłośnik stylu retro i niejeden kolekcjoner antyków.

Wykonane przez fotografa zdjęcia są próbą uchwycenia codzienności pewnej anonimowej rodziny – codzienności tak innej od tej współczesnej. Przeniosą was do zupełnie innego, magicznego świata. Zagadką pozostaje, jak taka kolekcja antyków i rodzinnych skarbów uchowała się przed pospolitymi złodziejami, chciwą rodziną czy nieubłaganym zębem czasu.

Źródło: dailymail.co.uk

TU I TERAZ