Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dołącz do F5 #jesien2021

Świat zmienia się ostatnio w zawrotnym tempie. Widzisz to i chcesz to opisywać? Dołącz do naszego zespołu redakcyjnego.
.get_the_title().

Jakie fakty z dzisiaj będą kluczowe dla kształtu przyszłości? To pytanie zadajemy sobie w F5 od samego początku, czyli już od 10 lat. Jeśli i Ty je sobie stawiasz, a do tego śledzisz bacznie, co dzieje się w designie, technologii, modzie, ekologii, motoryzacji, foodie i szeroko rozumianej kulturze, dołącz do naszej redakcji.

Nie interesuje nas, skąd jesteś, ile masz lat, czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, jakie masz CV i czy wolisz techno od pląsających swingów. Ważne jest za to, czy potrafisz formułować myśli w sposób zrozumiały dla innych i czy Twoje obserwacje są dla nich ciekawe.

Proponujemy Ci pracę w dowolnym wymiarze godzinowym z dowolnego miejsca na Ziemi pod czujnym okiem doświadczonych redaktorów. Jeśli jesteś zainteresowana, mamy dla Ciebie krótkie zadanie.

Zaproponuj proszę 3 tematy artykułów, które pasują do profilu treści na f5.pl i powinny się u nas pojawić. Nie chodzi o gotowe teksty, ale jedynie tytuły + krótkie zajawki tematu, koniecznie z linkami, dokumentującymi risercz propozycji.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres praca@fpiec.pl, w temacie wpisujcie F5jesien2021

TU I TERAZ