Dystopijny klimat, wirtualna rzeczywistość, czyli niezwykły odsłuch nowej płyty PRO8L3Mu

Stworzony przez Oskara i Steeza PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Przedpremierowy odsłuch najnowszej płyty też będzie zjawiskiem. Już 22 lutego możecie się przekonać jaką wizję przyszłości ma PRO8L3M.
.get_the_title().

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zabiera nas w podróż po świecie cyfrowej dystopii. Jak wygląda świat w 2050 roku według PRO8L3Mu? No niezbyt kolorowo: degradacja środowiska, dystopia cyfrowa, ale to nie wszystko. Odsłuch najnowszej płyty duetu to będzie wyjątkowe wydarzenie, które startuje już 22 lutgo. OUTPOST – IN5TALAC7A to przedpremierowy odsłuch albumu i owoc współpracy koncepcyjnej ze studiem MELT i realizacyjnej z OUTRAGE w zakresie eksperymentowania z nowymi formami.

OUTPOST – IN5TALAC7A otwiera się w piątek 22 lutego o godzinie 18:00 – całość trwa 90 minut. Kolejne tury to 20:00 i 22:00. Podobnie w sobotę i niedzielę. W poniedziałek 25.02 i we wtorek 26.02 można posłuchać i zobaczyć instalację o 19:00 i 21:00.

OUTPOST to wydarzenie jakiego jeszcze nie doświadczyliście. Multimedialna instalacja, czyli zwiedzanie wirtualnego świata połączona z przedpremierowym odsłuchem albumu w wyjątkowych okolicznościach i oprawie, która zaskoczy. Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory na projekty artystyczne, przestrzeń na warszawskiej Pradze (Zabraniecka 82), zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. Która rzeczywistość będzie tą „główną” w przyszłości?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#PRO8L3M #OUTPOST #IN5TALAC7A Real talk: koniecznie wpadnijcie to przeżyć. Nowy materiał @pro8l3m przedpremierowo w jednorazowej i niespotykanej odsłonie – futurystyczna dystopia, instalacje interaktywne, VR, ogromny tunel świetlny, animowany INFINITY ROOM Bilety w bio! The Burning Man installation – Concept III 22-26.02 we adapt the post-industrial space in #warsaw to create the #immersive technological dystopia with @pro8l3m the interactive installation is a part of the exclusive #WIDMO album pre-premiere Tickets in bio! #immersiveexperience #interactiveart #installation #C4D #octane #design #wip #immersiveinstallation #art #xuxoe #motionographer #installationart #immersiveart #lucidscreen #digitalart #thednalife #mgcollective #mdcommunity #fuckrender #mgcollective #exhibition #artandtechnology #vr #concept

Post udostępniony przez MELT (@bymelt)

W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M.

Za stworzenie OUTPOST – IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata prawdziwego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów.

Wydarzenie organizacyjnie wspierają: Going. i Revolume.
Bilety kosztują 80 zł do kupienia tutaj. 

TU I TERAZ